شهردار و معاون


 
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 عنوان
 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 8 مرداد 1401     |     کد : 655

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز:

تمرکز بر زیباسازی محیط در ششمین مرحله طرح نگهداشت شهری

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز از تمرکز بر زیباسازی محیط در ششمین مرحله طرح نگهداشت شهری خبر داد.

جواد صدیقی با اعلام این مطلب گفت: ششمین مرحله طرح نگهداشت شهری به مدت دو هفته از هشتم آبان تا 20 مردادماه اجرا خواهد شد.
 صدیقی افزود: در ششمین مرحله از طرح نگهداشت شهری، لکه گیری و آسفالت معابر شهری و انجام موارد بهبود شهری، زنده گیری سگهای بلاصاحب ، پاکسازی کلیه عناصر زائد شهری مانند( اعلامیه ها و پوسترها طناب ها – بنرهای تاریخ گذشته و غیره از جداره ها – نرده ها -  تابلوهای و در دستور کار نیروهای خدمات شهری قرار دارد.
وی گفت: دیوار نویسی و نقاشی دیواری، اجرای پوشاننده در جداره های نازیبا ( بصورت ابتکاری) نصب تابلوهای معرفی بناها و آثار ارزشمند تاریخی و گردشگری شهری در فضا های عمومی، ورودی و خروجی های شهر و عرشه پل های عابر پیاده و پل های مکانیزه و آسانسورهای عمومی و پایدار سازی عناصر عمودی کج شده از دیگر آیتم های اجرایی در هفته ششم طرح است.
صدیقی همچنین تصریح کرد: ساماندهی تابلوها، جمع آوری فواره های فرسوده پارک ها و جایگزینی آن با فواره های نو،       رسیدگی به وضعیت آب خوری ها، شستشو و نظافت سرویس های بهداشتی، نهرها و جوی ها و معابر عمومی، ایستگاه های اتوبوس و تاکسی، نرده ها، پل ها ومخازن پسماند نیز در برنامه عملیاتی نیروهای خدمات شهری مناطق قرار دارد.
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز در پایان گفت: شستشو و نظافت دیواره ها و جداره های، زیر گذرها و روگذرها و پل های عابر پیاده، ساماندهی آلاچیق ها -  سایه بانها، تهیه و نصب احجام و عناصر زیبا و طرح های نو آورانه و ابتکاری در جهت زیبا سازی فضاهای عمومی راه اندازی و تعمیر تلویزیون های شهری  از دیگر موارد مهمی است که در مرحله ششم طرح نگهداشت شهری اجرا خواهد شد.
 
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر