شهردار و معاون


 
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 عنوان
 
 پیوندها
 
تاریخ : پنجشنبه 30 تير 1401     |     کد : 651

تقدیر امام جمعه تبریز از اقدامات شهردار و معاون خدمات شهری شهرداری تبریز

امام جمعه تبریز از اقدامات شهردار تبریز و معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری تبریز در خصوص مرکز ماده 16 تقدیر کرد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی آل هاشم در بازدید از مرکز نگهداری و بازپروری معتادان متجاهر (ماده 16) از حمایت ها و اقدامات شهردار تبریز و معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری تقدیر کرد.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی مبارزه با اعتیاد نیازمند برنامه همه جانبه حمایتی، درمانی و اقتصادی است و پای کار بودن تمامی دستگاههای مرتبط دانست و گفت: مبارزه با اعتیاد نیازمند وجود برنامه همه جانبه حمایتی، درمانی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی در کنار اقدامات پلیسی و قضایی است.
وی با اشاره به اینکه اعتیاد به مواد مخدر از مهم ترین مشکلات جامعه است، افزود: مصرف مواد مخدر تنها برای خود مصرف کننده مشکل زا نیست بلکه این خطر سایر افراد جامعه و نابودی نهاد خانواده و افزایش جرم را به دنبال دارد.
حجت الاسلام آل هاشم با اشاره به احداث مرکز ماده ۱۶ بانوان شمالغرب کشور در تبریز، اظهار داشت: بهره برداری این مرکز نیازمند تایید مجوز از کمیته هماهنگی کشوری است که مسوولان امر باید به جد پیگیر آن باشند.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی  در پایان سخنانش تاکید کرد: اشتغال و حمایت جامعه و خانواده از بهبودیافتگان از مهم ترین دغدغه های این افراد است که باید مورد توجه قرار گیرد تا این افراد باردیگر در دام اعتیاد گرفتار نشوند.
 
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر