شهردار و معاون


 
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 عنوان
 
 پیوندها
 
تاریخ : سه شنبه 21 تير 1401     |     کد : 648

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز:

تداوم اجرای طرح نگهداشت شهری با ارزیابی دقیق عملکرد مناطق دهگانه

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز از تداوم اجرای طرح نگهداشت شهری با ارزیابی دقیق عملکرد مناطق دهگانه خبر داد.

جواد صدیقی با اعلام این مطلب اظهار داشت: در طول هفته و مرحله سوم طرح نگهداشت شهری که از هجدهم تا بیست و سوم تیرماه اجرا می شود ساماندهی سگهای بلاصاحب و کنترل جمعیت موشها در دستور کار نیروهای خدمات شهری مناطق قرار دارد.
صدیقی در خصوص دیگر آیتم های مورد اجرا در هفته سوم طرح نگهداشت شهری اظهار داشت: لکه گیری و آسفالت معابر شهری و انجام موارد بهبود معابر شهری ، زنده گیری سگها بلاصاحب، طمعه گذاری برای موشها از آیتم هایی است که در هفته سوم طرح در محلات مختلف شهر در حال اجراست.
وی افزود: سم پاشی محلهای متروکه و مخروبه و قطعات خالی و غیر بهداشتی، شستشو و گندزدایی باکسهای  پسماند با محلول پرکلرین و انسداد مداخل تردد حیوانات موذی در فضاهای عمومی با توجه به گرمای هوا نیز جز برنامه های نیروهای خدمات شهری در هفته سوم اجرای طرح است.
صدیقی همچنین با اشاره به اینکه بهبود معابر شهری به صورت روزانه و بهمراه تمام مراحل 10 گانه اجرا خواهد شد گفت: آسفالت معابر و لکه گیری، پیاده روها، ترمیم و بهبود کف پوش ها سنگ فرش ها، تعمیر و روان سازی پیاده رو ها برای معلولین و تعویض جداول شکسته، ترمیم و تعمیر پل های فلزی روی جوب ها و نرده های مربوطه، زنده گیری سگ های بلاصاحب، رسیدگی به اماکن ورزشی نیز به همراه سایر آیتم ها مراحل دهگانه اجرا خواهند شد.
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز در پایان سخنانش اظهار داشت: ناظران ستاد معاونت خدمات شهری به صورت روزانه و بر اساس آیتم های اعلام شده به صورت دقیق عملکرد اجرایی مناطق دهگانه در خصوص طرح نگهداشت شهری را ارزیابی می کنند.
 
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر