شهردار و معاون


 
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 عنوان
 
 پیوندها
 
تاریخ : چهارشنبه 21 ارديبهشت 1401     |     کد : 621

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز خبر داد:

دبیرخانه ساماندهی متکدیان ایجاد شد / تجهیز و راه ا ندازی گرمخانه ها در دستور کار شهرداری

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز از تشکیل دبیرخانه ساماندهی متکدیان در شهرداری تبریز خبر داد.

جواد صدیقی در پایان جلسه ای که به منظور بررسی وضعیت گرمخانه ها در سطح شهر تبریز برگزار شده بود از تشکیل دبیرخانه ساماندهی متکدیان تبریز خبر داد.
صدیقی با اشاره به اینکه این دبیرخانه در سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز مستقر خواهد بود افزود: دبیرخانه ساماندهی متکدیان شهر با حضور نمایندگان سازمان فرهنگی اجتماعی شهردار تبریز، مرکز سلامت شهرداری تبریز و اداره ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری تبریز فعالیت خواهد کرد و خانم صفری مسئولیت این دبیرخانه را بر عهده خواهد داشت.
وی با اشاره به بررسی وضعیت گرمخانه های شهر تبریز اظهار داشت: ستاد معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهرداری تبریز وظیفه جمع آوری کودکان کار و متکدیان را بر عهده دارد و بعد از جمع آوری آنان را به بهزیستی و موسسه مستمندان تبریز هدایت می کند.
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز در پایان سخنانش گفت: همکاری و همراهی مجموعه های مربوط با موضوع آسیب دیدگان اجتماعی باعث ارتقا وضعیت شهرمان در این خصوص خواهد بود و ضروری است در راستای سیاستگذاریهای شورای شهر و شهردار محترم تبریز ساماندهی آسیب دیدگان، تجهیز و نوسازی و راه اندازی  گرمخانه ها در شهرداری مورد توجه قرار گیرد.
گفتنی است جلسه ساماندهی متکدیان با حضور معاون محیط زیست و خدمات شهری، مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز، مدیرکل اداره پیشگیری از تخلفات شهری و نماینده سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز در محل ستاد معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز برگزار شد.
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر