شهردار و معاون


 
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 عنوان
 
 پیوندها
 
تاریخ : سه شنبه 20 ارديبهشت 1401     |     کد : 620

در جلسه هم اندیشی و احصاء مشکلات پیمانکاران حوزه خدمات شهری مطرح شد:

مکانیزاسیون خدمات شهری و حل سریع مشکلات خدماتی اولویتی اساسی است

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز حرکت به سمت مکانیزاسیون خدمات شهری و توجه به حل سریع مشکلات خدماتی را از اولویت های اساسی حوزه خدمات شهری دانست.

جواد صدیقی در جلسه ای که به منظور هم اندیشی و احصاء مشکلات پیمانکاران حوزه خدمات شهری برگزار شد با اعلام این مطلب اظهار داشت: هموار سازی مسیر فعالیت و رفع مشکلات فعالیت های خدماتی و اجرایی گام اساسی در ارائه خدمات بهینه به شهروندان است.
وی با تاکید بر ضرورت ارائه راهکار مناسب برای رفع مشکلات افزود: با ارائه طریق و راهکار کارشناسی شده برای حل مشکلات از سوی متخصصان و کارشناسان این حوزه قطعا می توان مشکلات را به حداقل کاهش داد و در این زمینه از تمامی پیشنهادات و راه کارها استقبال می کنیم.
صدیقی با  اشاره به اینکه حرکت به سمت مکانیزاسیون خدمات شهری امری ضروری است گفت: افزایش کیفیت خدمات ارائه شده به شهروندان در کنار تسریع در رفع مشکلات خدماتی موضوعی است که باید مورد توجه بیش از پیش قرار گیرد.
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار کلانشهر تبریز در پایان سخنانش بر توجه ویژه به سلامتی و ایمنی کارگران تاکید کرد و گفت: پاکیزگی شهر تبریز مدیون زحمات شبانه روزی کارگران خدوم و زحمتکش حوزه خدمات شهری است و باید هر اندازه که در توان داریم در راستای توجه به سلامتی ایمنی و رفع مشکلات آنان تلاش کنیم.
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر