شهردار و معاون


 
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 عنوان
 
 پیوندها
 
تاریخ : يکشنبه 18 ارديبهشت 1401     |     کد : 619

جلسه قرار خدمت در شهرداری منطقه 4 تبریز:

چالش های خدماتی و اجرای طرح ناحیه محوری در شهرداری منطقه 4 بررسی شد

چالش های خدمات شهری و اجرای طرح ناحیه محوری در شهرداری منطقه 4 تبریز در جلسه ای با حضور معاون محیط زیست و خدمات شهری و شهردار منطقه و مدیران ستادی خدمات شهری بررسی شد.

در این جلسه که با حضور معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز ، شهردار و مدیران شهرداری منطقه 4 تبریز و مدیران ستادی معاونت محیط زیست و خدمات شهری برگزار شد، چالش ها و مشکلات شهرداری منطقه 4 تبریز مورد بررسی قرار گرفت.
 معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز در این جلسه با تشریح وضعیت خاص شهرداری منطقه گفت: شهرداری منطقه 4 تبریز پرجمعیت ترین منطقه شهرداری تبریز بوده و به این لحاظ محوریت خدمات شهری در این منطقه ضرورت دارد.
بررسی الزامات و ضروریات برای ایجاد زمینه ها و زیرساخت‌های اجرای طرح ناحیه محوری در شهرداری منطقه 4 تبریز مهمترین موضوع جلسه قرار خدمت در شهرداری منطقه 4 تبریز بود که در این خصوص فهرستی از چالش های منطقه مورد بررسی قرار گرفت.
جواد صدیقی با تشریح وضعیت فعالیت شهرداری ها در قالب طرح ناحیه محوری گفت: تعیین شهرداران ناحیه برای هر کدام از 4 ناحیه موجود در این منطقه از شهرداری ، با هدف تمرکز بر ناحیه محوری و ارتباط نزدیک تر با شهروندان و تمرکز بر رفع مشکلات شهری صورت خواهد گرفت و تمامی خدمات شهری و سایر خدمات شهرداری در قالب شهرداران ناحیه به شهروندان ارائه خواهد شد.
رفع مشکل سد معبر، نوسازی تجهیزات ومبلمان فرسوده در پارکهای منطقه، نوسازی و افزایش ماشین آلات و تجهیزات منطقه، کمبود نیروی انسانی در حوزه تخلفات شهری منطقه، ضرورت بهره گیری از تکنولوژی های نوین در ماموریت های خدمات شهری از جمله مهمرین موضوعاتی بود که در جلسه قرار خدمت مورد بررسی قرار گرفت.
 
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر