شهردار و معاون


 
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 عنوان
 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 17 ارديبهشت 1401     |     کد : 618

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز:

سد معبر تضییع حقوق شهروندان است/ لایروبی مستمر کانال ها و آبروهای شهر ادامه دارد

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز با اشاره به اینکه سد معبر عامل تضییع حقوق شهروندان است بر فعالیت نیروهای شهرداری برای رفع این معضل تاکید کرد.

جواد صدیقی در حاشیه بازدید از مناطق 4، 6 و 7 تبریز با اعلام این مطلب اظهار داشت: ساماندهی و رفع سد معبر یکی از انتظارات به حق و اساسی شهروندان است و در این خصوص اداره کل پیشگیری از تخلفات شهری اقدامات مناسبی را انجام داده است.

وی مسدود سازی معابر توسط را یکی از مصادیق تضییع حقوق شهروندان دانست و افزود: شهرداری با همکاری دیگر نهادهای مسئول در زمینه رفع سد معبر برنامه های خوبی در دست اجرا دارد که امیدواریم با اجرای این برنامه ها شاهد رفع معضل سد معبر در شهر باشیم.

صدیقی در ادامه با اشاره به بارش های بهاری و فعالیت شبانه روزی نیروهای خدمات شهری برای رفع مشکلات احتمالی اظهار داشت: لایروبی اساسی مسیل ها و کانال های شهری از اول سال اجرا شده است  و لایروبی و پاکسازی کانال ها و آبروهای سطح شهر تبریز نیز به صورت روزانه در دستور کار نیروهای خدمات شهری قرار دارد.

معاون شهردار تبریز در پایان با تقدیر از همراهی شهروندان با نیروهای خدمات شهری در طول اجرای طرح نگهداشت شهری اظهار داشت: فاز اول طرح نگهداشت شهری تا 22 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت و بعد از بررسی و شناسایی مسائل و مشکلات طرح فاز دوم این طرح نیز شروع خواهد شد.
 
 
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر