شهردار و معاون


 
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 عنوان
 
 پیوندها
 
تاریخ : يکشنبه 4 ارديبهشت 1401     |     کد : 612

جلسه قرار خدمت در شهرداری منطقه هفت:

بررسی چالش های اجرای طرح ناحیه محوری در شهرداری منطقه هفت تبریز

چالش های اجرای طرح ناحیه محوری در شهرداری منطقه هفت تبریز در جلسه ای با حضور معاون محیط زیست و خدمات شهری و معاون هماهنگی امور مناطق شهردار تبریز بررسی شد.

 بررسی الزامات و ضروریات برای ایجاد زمینه ها و زیرساخت‌های اجرای طرح ناحیه محوری در شهرداری منطقه هفت تبریز مهمترین موضوع جلسه قرار خدمت در شهرداری منطقه 7 تبریز بود.
در این جلسه معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز با تشریح وضعیت خاص شهرداری منطقه گفت: وجود دو ناحیه در حریم و دو ناحیه در محدوده شهرداری منطقه هفت و همچنین مجاورت این منطقه با شهرداری شهرهای سردردود و خسروشاه و همچنین کارخانجان صنعتی را از چالشه های این منطقه است.
جواد صدیقی با تشریح وضعیت فعالیت شهرداری ها در قالب طرح ناحیه محوری گفت: تعیین شهرداران ناحیه برای هر کدام از 4 ناحیه موجود در این منطقه از شهرداری ، با هدف تمرکز بر ناحیه محوری و ارتباط نزدیک تر با شهروندان و تمرکز بر رفع مشکلات شهری صورت خواهد گرفت و تمامی خدمات شهری و سایر خدمات شهرداری در قالب شهرداران ناحیه به شهروندان ارائه خواهد شد.
در این جلسه که با حضور معاونان محیط زیست و خدمات شهری ، معاون هماهنگی امور مناطق شهردار تبریز ، شهردار و مدیران شهرداری منطقه هفت تبریز برگزار شد، چالش ها و مشکلات شهرداری منطقه 7 تبریز و وضعیت این منطقه در آستانه اجرای طرح ناحیه محوری مورد بررسی قرار گرفت.
 
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر