شهردار و معاون


 
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 عنوان
 
 پیوندها
 
تاریخ : پنجشنبه 1 ارديبهشت 1401     |     کد : 611

سرپرست معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز:

موسسه خیریه مستمندان افتخار تبریز است / برگزاری جلسات مشترک برای رفع تکدی گری

سرپرست معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهرداری تبریز در دیدار با مسئولان موسسه خیریه حمایت از مستمندان ، این موسسه را افتخاری برای تبریز دانست.

جواد صدیقی در دیدار با جمعی از مسئولان انجمن خیریه حمایت از مستمندان تبریز با اشاره به همکاری تنگاتنگ و مشترک شهرداری تبریز و این موسسه برای جمع آوری متکدیان حرفه ای از سطح شهر اظهار داشت: اداره کل ساماندهی آسیب دیدگان  اجتماعی در طول سال همکاری تنگاتنگی با موسسه دارد و شهرداری تبریز در سال جاری از تمامی امکانات خود برای توسعه همکاری با موسسه استفاده خواهد کرد.
وی افزود: رفع معضل تکدی گری نیازمند همکاری مشترک نهادهای مختلف از جمله شهرداری تبریز و موسسه خیریه حمایت از مستمندان تبریز است و در این زمینه معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهرداری تبریز با تمام توان آماده همکاری مشترک است.
سرپرست معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز در پایان گفت: در راستای تقویت همکاری و همچنین ارتقا هماهنگی بیشتر در آینده نزدیک جلسه هماهنگی بین معاونان خدمات شهری مناطق و مسئولان موسسه برگزار خواهد شد.
همچنین در این جلسه همچنین مسئولان موسسه خیریه به ارائه دیدگاهها و انتظارات خود از شهرداری تبریز در راستای حمایت  از آسیب دیدگان اجتماعی، جمع آوری متکدیان حرفه ای و توانمندسازی افراد نیازمند پرداختند.
گفتنی است در این جلسه مقرر شد با حضور معاونان و نیروهای امور شهری مناطق دهگانه شهرداری تبریز جلسه مشترکی با موسسه خیریه مستمندان تبریز در راستای هماهنگ سازی فعالیت ها برگزار شود.
در پایان این جلسه با اهدای لوحی از تلاش ها و همکاری های معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز با موسسه خیریه حمایت از مستمندان تبریز تقدیر شد.
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر