شهردار و معاون

 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : چهارشنبه 17 دي 1399     |     کد : 458

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز تاکید کرد.:

تسریع عملیات لکه گیری آسفالت و رفع کیست های ایجاد شده در معابر شهر

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز بر تسریع عملیات لکه گیری آسفالت و رفع کیست های ایجاد شده در معابر شهر توسط نیروهای خدمات شهری مناطق دهگانه شهرداری تاکید کرد.

دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی با اشاره به بارندگی های اخیر برف و همچنین شرایط آب هوایی اظهار داشت: به دنبال بارش برف اخیر و ذوب برف و ایجاد یخبندان های مکرر در اثر اختلاف درجه دمای زیاد روز و شب در سطح شهر یکسری کیست ها در سطح معابر شهر ایجاد شده است که ضروری است رفع گردد.

قربانیان تاکید کرد: عملیات رفع کیست های بوجود آمده ، بهسازی، لکه گیری ، آسفالت ریزی در مناطق مختلف شهر تبریز باید با فوریت در محلات مورد نیاز توسط نیروهای زحمتکش خدمات شهری اجرا شود تا خطرات احتمالی وجود کیست ها در معابر کاهش یابد.

دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی افزود: ضروری است اکیب های آسفالت در مناطق مختلف شهر به صورت مداوم فعالیت نمایند و با توجه به شرایط آب هوایی مناسب در چند روز اخیر مرمت و بهسازی آسفالت در معابر، خیابان ها و کوچه ها تسریع شود.

معاون شهردار تبریز در پایان سخنانش اظهار داشت: اکیب های آسفالت معاونت خدمات شهری مستقر در مناطق دهگانه در راستای خدمت رسانی به شهروندان به صورت منظم و روزانه عملیات بهسازی و لگه گیری آسفالت و رفع کیست های احتمالی را در دستور کار دارند.

 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر