شهردار و معاون

 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 13 دي 1399     |     کد : 457

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز تاکید کرد:

ضرورت بازدیدهای مستمر برای رفع یخ زدگی و جلوگیری از گرفتگی کانال ها و زیر پل ها

معاون خدمات شهری واجرایی شهردار کلانشهر تبریز بر ضرورت بازدید مستمر و روزانه از کانال ها و زیرپل های معابر جهت رفع گرفتگی و جلوگیری از یخ زدگی ها تاکید کرد.

دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی با تاکید بر اهمیت رفع گرفتگی ، یخ زدایی و لایروبی کانال ها و زیرپل ها اظهار داشت: با توجه به برودت هوا و یخ زدگی معابر و همچنین کانال ها و زیرپل ها نیروهای خدمات شهری در مناطق دهگانه به صورت مستمر نسبت به بازدید، بازگشایی و رفع گرفتگی کانال ها و زیرپل ها اقدام نمایند.

وی افزود: از دیگر مسائل مهمی که در کنار جلوگیری از گرفتگی کانالها اهمیت دارد توجه به تامین مخلوط شن و نمک مورد نیاز در مخازن تعبیه شده در زیرگذرها روگذرها و نقاط حساس است تا در مواقع یخ زدگی معابر مورد استفاده قرار گیرد.

قربانیان اظهار داشت: در راستای خدمت به شهروندان برف روبی، یخ زدایی و جمع آوری برف و یخ از پیاده روها با هدف روان سازی تردد شهروندان در دستور کار نیروهای خدمات شهری قرار دارد و این عملیات به صورت روزانه اجرا می شود.

معاون خدمات شهری واجرایی شهردار کلانشهر تبریز در پایان سخنانش اظهار داشت: برف روبی و یخ زدایی ویژه مقابل مراکز بهداشتی، درمانی و خدماتی شهر از وظایف با اهمیت و ویژه نیروهای خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز است که باید به دقت توسط نیروهای خدمات شهری مورد توجه قرار گیرد.
 
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر