شهردار و معاون

 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : پنجشنبه 4 دي 1399     |     کد : 455

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز خبر داد:

بارش برف شبانه تمامی اکیپ های زمستانی تبریز را پای کار کشاند

معاون خدمات شهری واجرایی شهردار تبریز از آماده باش کامل و فعالیت تمامی تجهیزات، ماشین آلات و اکیپ های زمستانی مناطق دهگانه شهرداری تبریز در طی شب گذشته و همزمان با بارش برف خبر داد.

دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی با اعلام این مطلب اظهار داشت: از ساعات اولیه بارش برف شبانه و تا صبح امروز، اکیب های زمستانی معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز با تمام امکانات و تجهیزات با استقرار در معابر شهر اقدام به یخ زدایی، برف روبی و بازگشایی معابر شهر نمودند.

وی با اشاره به محلول پاشی و برف روبی معابر توسط اکیپ های زمستانی  افزود: توجه به آماده باش تمامی نیروها و در اثر تلاش و حضور موثر این نیروها مشکل و گره خاصی در عبور و مرور در داخل شهر بوجود نیامد.

قربانیان با توصیه اکید به شهروندان جهت عدم  تردد غیرضروری در معابر شهر در مواقع بارش برف، اظهار داشت: عدم حضور وسایط نقلیه و کاهش تردد در معابر شهر باعث خواهد شد تا خدمت رسانی نیروهای خدمات شهری و بازگشایی معابر در سریع ترین زمان ممکن صورت گیرد و علاوه بر آن شاهد تصادفات ناشی از بارش برف و لغزندگی نیز نباشیم.

وی در پایان سخنانش با  اشاره به حضور اکیب های زمستانی خدمات شهری در نقاط شهر و آماده باش کامل این نیروها اظهار داشت: رعایت نکات ایمنی توسط شهروندان و استفاده از لاستیک مناسب در مواقع برف و یخ بندان قطعا مانع از ایجاد مشکلات احتمالی خواهد شد.
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر