شهردار و معاون

 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 29 آذر 1399     |     کد : 451

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز:

بارش برف آمادگی نیروهای خدمات شهری تبریز را محک زد/ فعالیت شبانه روزی نیروهای خدمات شهری

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز با اشاره به آماده باش نیروهای خدمات شهری از روز پنج شنبه، فعالیت نیروها و تجهیزات زمستانی همزمان با بارش برف شبانه را تشریح کرد.

دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی با اعلام این مطلب اظهار داشت: با توجه به اعلام پیش بینی های هواشناسی مبنی بر بارش برف، نیروهای خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز در مناطق دهگانه از روز پنج شنبه در حالت آماده باش بودند.

وی افزود: با شروع بارش برف از نیمه شب جمعه، نیروها و تجهیزات زمستانی مستقر در مناطق با حضور میدانی اقدام به انجام عملیات زمستانی از قبیل برف روبی و محلول پاشی در سطح معابر نمودند.

قربانیان اظهار داشت: با تلاش همکاران تلاشگرمان در مناطق دهگانه و به دنبال محلول پاشی و برف روبی های صورت گرفته در معابر برای سهولت تردد ها و جلوگیری از یخ زدگی و بازگشایی کامل مسیرها مشکل خاصی در سطح شهر گزارش نشد.

وی افزود: حضور میدانی نیروهای خدمات شهری و اقدام به موقع آنان در رفع آب گرفتگی برخی معابر، محک خوبی برای سنجش میزان آماده باش نیروهای خدمات شهری بود.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز در پایان سخنانش اظهار داشت: از عموم شهروندان فهیم تبریز خواهشمندیم در هنگام بارش برف از انجام سفرهای غیر ضروری داخل شهری خودداری نمایند و با اعلام مشکلات احتمالی به سامانه 137 همکاری لازم را با نیروهای خدمات شهری داشته باشند. 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر