شهردار و معاون

 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 29 آذر 1399     |     کد : 450

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز خبر داد:

اجرای طرح پاکسازی زمین های خالی در سطح مناطق/ تداوم لایروبی کانالها با هدف جلوگیری از آبگرفتگی

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از اجرای طرح پاکسازی زمین‌های خالی در فضاهای شهری در سطح مناطق دهگانه شهرداری تبریز خبر داد.

دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی با اعلام این مطلب اظهار داشت: طرح پاکسازی زمین های خالی با هدف حفظ بهداشت محيط و حذف نازیبایی‌های بصری به صورت گسترده در سطح مناطق دهگانه شهرداری تبریز در حال اجراست.

وی با تاکید بر اینکه رهاسازی و تخلیه نخاله‌های ساختمانی و پسماندها در تضییح حقوق شهروندان است افزود: از تمامی شهروندان محترم تقاضامندیم برای حفظ بهداشت محیط و پاکیزگی شهرمان از تخلیه هرگونه نخاله و پسماندی در زمین‌های خالی سطح شهر خودداری کنند .

وی بر توجه ویژه نیروهای خدمات شهری به رفت و روب و پاکسازی معابر و محلات شهر اظهار داشت:پاکسازی، جمع آوری زباله، تنظیف و رفت و روب معابر، خاک و نخاله به صورت مستمر در تمامی مناطق شهرداری تبریز انجام می گیرد.

وی  لایروبی کانالهای سطح شهر را از مهمترین عملیات نیروهای خدماتی دانست و افزود: لایروبی و پاکسازی کانال‌ و آبرو‌های سطح شهر با هدف روانسازی آب های سطحی و جلوگیری از بروز آبگرفتگی‌های احتمالی، جلوگیری از بوی نامطبوع به صورت مستمر انجام می گیرد.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز در پایان سخنانش اظهار داشت: جلوگیری از سد معبر مغازه ای و وانت بارها در دستور کار نیروهای خدماتی قرار دارد و در این راستا صدور اخطاریه جهت رفع مزاحمت شغلی به اصناف و همچنین با همراهی پلیس راهور توقیف سیستمی وانت بارهایی متخلفی که اقدام به سد معابر می نمایند اجرایی می شود.
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر