شهردار و معاون

 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 1 آذر 1399     |     کد : 443

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز اعلام کرد:

همکاری شهروندان با اکیپ های خدماتی قرارگاه عملیاتی مناطق دهگانه

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز با اشاره به حضور گسترده و اثرگذار نیروهای خدماتی در اکیپ های قرارگاه عملیاتی مناطق از همکاری و همراهی شهروندان با این اکیب ها قدردانی کرد.

دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی با اعلام این مطلب اظهار داشت: بکارگیری و بسیج تمامی نیروهای خدماتی در قرارگاه عملیاتی مناطق دهگانه به  همراه نیروهای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، بسیج شهری، اتاق اصناف، مرکز بهداشت و نیروی انتظامی با همراهی و همکاری شهروندان در مقابله با ویروس کرونا موثر خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به فعالیت شبانه روزی نیروهای خدماتی افزود: نیروهای خدماتی در قالب اکیب های قرارگاه عملیاتی با حضور میدانی در سطح شهر با همکاری نیروی انتظامی و نماینده اتاق اصناف بر نحوه رعایت شیوه نامه های بهداشتی و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا نظارت دارند و در موارد لازم به تذکر لسانی و ارشادی به واحد های صنفی اقدام می کنند و در صورت عدم توجه با هماهنگی نیروی انتظامی و اتاق اصناف، اقدام به پلمپ محل فعالیت می نمایند.

قربانیان تبریزی با تاکید بر اینکه تجمع در مکانهای شلوغ و دورهمی های خانوادگی از مهمترین عوامل شیوع و انتقال ویروس کرونا است اظهار داشت: در راستای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا فعالیت های ارشادی اکیپ های سیار با اعلام هشدارها و پیام های مختلف به صورت شبانه روزی ادامه دارد.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز در پایان سخنانش افزود: خوشبختانه اکثریت قاطع شهروندان و اصناف شهر خود را ملزم به رعایت مصوبات ستاد ملی کرونا و محدودیت های کرونایی می دانند و از ساعت شروع محدودیت های اق دام به تعطیلی مغازه ها و واحد های صنفی می نمایند.
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر