شهردار و معاون

 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : چهارشنبه 21 آبان 1399     |     کد : 441

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز خبر داد:

همگامی نیروها و امکانات خدمات شهری مناطق دهگانه با قرارگاه ستاد مقابله با کرونا

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از حضور و همگامی تمامی نیروها و امکانات معاونت خدمات شهری در مناطق دهگانه شهرداری تبریز با قرارگاه ستاد مبارزه با کرونا خبر داد.

دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی با اشاره به آغاز اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا در تبریز اظهار داشت: از عصر روز گذشته  همزمان با آغاز اعمال محدودیت های جدید کرونایی نیروهای خدمات شهری در قالب اکیب های عضو ستاد مقابله با کرونا اجرای برنامه های مصوب را شروع کردند.

معاون شهردار تبریز با اشاره تاکیدات دکتر شهین باهر شهردار تبریز در جلسه با معاونان خدمات شهری مناطق دهگانه شهرداری اظهار داشت: شهرداری تبریز به عنوان یک نهاد خدمتگذار با تمام توان و نیرو و با احساس وظیفه در کنار جامعه درمانی و پزشکی برای مقابله با شیوع ویروس منحوس کرونا حضور دارد.

وی افزود: بر اساس دستورالعمل های موجود انجام اقدامات ارشادی و تبلیغی نظیر اعلام هشدارهای صورتی و پخش آژیر خطر، راه اندازی گشت های ارشادی در مناطق دهگانه در دستور کار معاونت های دهگانه شهرداری تبریز قرار دارد و بر این اساس لازم است در تمامی محلات و مناطق شهر آژیر خطر و پیام های صورتی به صورت مکرر اعلام شود تا با این کار باعث بالا رفتن حساسیت شهروندان نسبت به شیوع ویروس کرونا باشیم.

معاون شهردار تبریز در پایان سخنانش با  اعلام اینکه از روز گذشته نیروهای ستاد مرکزی معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز و همچنین معاونت های مناطق دهگانه شهرداری، با تمام توان به صورت میدانی حضور دارند افزود: جمع آوری دست فروشان مخصوصا فروشندگان سیار  مواد غذایی و سدکنندگان معابر شهری، گند زدایی و ضدعفونی معابر و هشدار در خصوص رعایت ساعت فعالیت صنوف و کسبه مشمول طرح ستاد ملی کرونا از فعالیت های معاونت های خدمات شهری در همگامی با قرارگاه ستاد کروناست. 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر