شهردار و معاون

 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : سه شنبه 22 مهر 1399     |     کد : 434

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز اعلام کرد:

کانال ها و آبروهای سطح شهر به صورت اساسی لایروبی شد/ گرفتگی کانالهای شهری در زمان بارش به دلیل رهاسازی پسماند

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از لایروبی اساسی کانال ها و آب روهای سطح شهر تبریز خبر داد.

 
دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی با اعلام این مطلب گفت: در آستانه بارش های پاییزی، نیروهای زحمت کش خدمات شهری مناطق دهگانه شهرداری تبریز به صورت اساسی کانال ها و آبروهای سطح شهر را لایروبی و پاکسازی کرده اند و پاکسازی و لایروبی برخی کانالهای فرعی نیز در دستور کار این نیروها قرار دارد.

دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی اظهار داشت: از روزهای اول سال و به صورت مستمر برنامه لایروبی، پاکسازی و لجن کشی از کانال های سرپوشیده و روباز و همچنین آبروهای سطح شهر در دستور کار روزانه نیروهای خدمات شهری قرار دارد.

وی تاکید کرد: بر اساس گزارش معاونت های خدمات شهری در مناطق مختلف شهر، در آستانه فصل بارش و در راستای تسهیل انتقال رواناب های حاصل از بارندگی های فصلی و هدایت آب های سطحی در کلیه مناطق شهری تمامی کانال ها و آبروها پاکسازی و لایروبی شده است.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز در پایان سخنانش با اشاره به معضل رهاسازی و تجمع پسماند در برخی کانال ها اظهار داشت: گرفتگی کانالهای شهری در زمان بارش اکثرا به دلیل رهاسازی پسماند در این کانال ها صورت می گیرد و در این خصوص از شهروندان انتظار داریم از رها سازی پسماند در کانال ها و آبروها خودداری نمایند.
 
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر