شهردار و معاون

 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : دوشنبه 21 مهر 1399     |     کد : 433

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز:

تداوم عملیات لکه گیری آسفالت در مناطق مختلف شهر/ شهروندان از رها سازی زباله در معابر خودداری کنند

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز بر تداوم عملیات لکه گیری آسفالت در مناطق مختلف شهر تبریز توسط نیروهای زحمتکش خدمات شهری تاکید کرد.


دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی با اعلام این مطلب اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات به شهروندان و با مد نظر قرار دادن اولویت بندی ها و نیازسنجی های صورت گرفته عملیات بهسازی و لکه گیری آسفالت در مناطق مختلف شهر در حال اجراست.

وی با اشاره به اهتمام نیروهای خدمات شهری برای ارائه خدمات در تمامی مناطق بخصوص مناطق کم برخوردار افزود: در راستای ارائه خدمت بی منت به شهروندان، ارتقا حقوق شهروندی و تسهیل تردد شهروندان، بهسازی و لکه گیری آسفالت معابر بخصوص معابر مناطق کم برخوردار در اولویت قرار دارد.

وی رفت و روب زیباسازی و نظافت، محیط را از دیگر اولویت های خدمات شهری دانست و افزود: نیروهای خدمات شهری به صورت شبانه روزی در زمینه رفت و روب و نظافت محلات و تلاش می کنند و در نتیجه زحمات این عزیزان است که تبریز چهره ای پاکیزه و تمیز دارد.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز در پایان سخنانش با اشاره به پاکسازی معابر شهر توسط نیروهای خدمات شهری افزود: جلب رضایت شهروندان همواره مورد توجه نیروهای خدمات شهری بوده است و در این راستا پاکسازی معابر شهر نیز به صورت پیوسته انجام می گیرد از شهروندان درخواست داریم از ریختن زباله در معابر شهر به جد خودداری کنند.
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر