شهردار و معاون

 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : يکشنبه 6 مهر 1399     |     کد : 428

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز خبر داد:

اجرای طرح ضربتی طعمه گذاری و سمپاشی کانال های شهری

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از اجرای طرح ضربتی طعمه گذاری، مه پاشی و سمپاشی کانال های شهری در سطح مناطق دهگانه شهرداری خبر داد.


دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی با اعلام این مطلب اظهار داشت: در راستای ارتقای سطح سلامت و محیط زیست شهری و مبارزه با حیوانات موذی و ناقل بیماری موش های فاضلاب، کلیه کانال های روباز و سرپوشیده شهر توسط اکیب های خدمات شهری طعمه گذاری، مه پاشی و سم پاشی شد.

قربانیان تبریزی با اشاره به اینکه طعمه گذاری، مه پاشی و سم پاشی کانال های سرپوشیده، روباز در طول سال تداوم دارد اظهار داشت: طرح ضربتی طعمه گذاری کانال های شهری در از تیرماه تا شهریورماه صورت گرفته است و در قالب این طرح در 343237 متر مربع کانال روباز سمپاشی و همچنین در 162556 متر مربع از کانال های سرپوشیده نیز مه پاشی صورت گرفته است.

معاون خدمات شهری واجرایی شهردار تبریز در پایان سخنانش با اعلام اینکه در طی دو ماه از تابستان سال جاری طعمه گذاری، مه پاشی و سم پاشی کلیه کانال های روباز و سرپوشیده شهری انجام شده است افزود: شهروندان در صورت نیاز به سم پاشی و طعمه گذاری کانال ها می توانند با سامانه 137 شهرداری تماس بگیرند تا نیروهای خدمات شهری عملیات طعمه گذاری، سم پاشی و مه پاشی را در محل مورد نظر اجرا نمایند.
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر