شهردار و معاون

 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : چهارشنبه 2 مهر 1399     |     کد : 427

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز خبر داد:

ثبت و مستند سازی روزانه تخلفات ساختمانی توسط گشت های ویژه

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از ثبت و مستند سازی روزانه تخلفات ساختمانی در مناطق مختلف شهر توسط گشت های ویژه تخلفات شهری ستاد معاونت خدمات شهری خبر داد.

دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی افزود: نیروهای خدمات شهری با گشت زنی مستمر و روزانه اقدام به بازدید، تهیه گزارش و ثبت و مستندسازی تخلفات ساختمانی در سطح شهر و اعمال قانون در این خصوص می نمایند.

قربانیان تبریزی افزود: خادمان مردم تبریز در ستاد معاونت خدمات شهری واجرایی شهرداری تبریز همراه با نیروهای خدمات شهری مناطق دهگانه به صورت روزانه ماموریت های محوله را اجرایی می کنند.

وی در خصوص فعالیت گشت های ستاد خدمات شهری در مناطق مختلف شهر افزود: گشت های ویژه ستاد معاونت خدمات شهری به صورت روزانه در مناطق دهگانه شهری حضور می یابند و نسبت به رفع مشکلات خدماتی و همچنین پیشگیری جلوگیری و رفع تخلفات گوناگون اقدامات مقتضی را انجام می دهند.

قربانیان در ادامه با اشاره به تشدید وضعیت شیوع ویروس کرونا گفت: در راستای آگاه سازی و  اعلام هشدار به شهروندان، نیروهای خدمات شهری مناطق دهگانه و ستاد به صورت روزانه با حضور و گشت زنی در معابر و میادین با به صدا درآوردن آژیر وضعیت قرمز کرونا هشدارهای لازم در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی را اعلام می کنند.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز در پایان سخنانش با اشاره به تداوم اجرای طرح توقیف خودروهای مسدود کننده معابر افزود: در راستای اجرای طرح رفع سد معبر از معابر و خیابان های شهر، با همکاری پلیس راهور و نیروی انتظامی روزانه تعدادی از خودروهای مسدود کننده معابر توقیف و به پارکینگ هدایت می شوند.
 
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر