شهردار و معاون

 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : دوشنبه 12 خرداد 1399     |     کد : 403

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز خبر داد:

جمع آوری و دورسازی سگ های بلاصاحب در مناطق مختلف شهر

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از جمع آوری و دورسازی سگ های بلاصاحب در مناطق دهگانه شهرداری تبریز خبر داد.

دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی افزود: معاونتهای خدمات شهری و اجرایی مناطق دهگانه شهرداری تبریز بر اساس دستورالعمل های ابلاغی و طبق موارد تصریحی در بنده 15 ماده 55 قانون شهرداری ها اقدام به جمع آوری و دورسازی سگ های بلاصاحب می نمایند.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز افزود: رهاسازی زباله ها و ضایعات بخصوص ضایعات و دورریزهای خوراکی توسط افراد در برخی محل ها باعث حضور و تجمع سگ های بلاصاحب می شود که انتظار می رود شهروندان از رهاسازی زباله در محیط خودداری نمایند.

قربانیان با اشاره به برنامه ریزی معاونت خدمات شهری برای زنده گیری و دورکردن سگهای بلاصاحب افزود: از سال گذشته با تامین آمپول های بیهوشی، نسبت به زنده گیری و دورسازی سگ های بلاصاحب از سطح شهر اقدام می شود و البته در شهر تبریز هیچگونه کشتاری در خصوص سگ های بلاصاحب صورت نمی گیرد.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز همچنین در خصوص خطرات گزش از سوی سگ های بلاصاحب افزود:همواره  احتمال وجود هاری و آلوده بودن حیواناتی مانند سگ‌های بلاصاحب به دلیل کامل نبودن واکسیناسیون در آن‌ها وجود دارد و این مسئله می توان خطر جانی برای افزادی که در معرض گزش سگ های بلاصاحب قرار می گیریند در بر داشته باشد.
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر