شهردار و معاون

 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : پنجشنبه 1 خرداد 1399     |     کد : 400

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز تاکید کرد:

تداوم برخورد قاطع و قانونی با ساخت و ساز غیر مجاز در مناطق مختلف شهر تبریز

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز بر تداوم برخورد جدی و قانونی معاونت های خدمات شهری مناطق دهگانه شهرداری تبریز با هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز تاکید کرد.

دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی با تاکید بر تداوم مقابله جدی با ساخت و ساز غیر مجاز گفت: طبیعتا انجام هرگونه ساخت و سازهای غیرمجاز به معنای نقض قوانین و ضوابط شهرسازی بوده و نیروهای شهرداری وظیفه دارند با هرگونه ساخت و ساز بدون مجوز برخورد قانونی نموده و نسبت به تخریب این ساخت و سازها اقدام نمایند.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز افزود: در راستای مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز در شهر، نیروهای پیشگیری و رفع تخلفات معاونت خدمات شهری به صورت مستمر و روزانه بر روند ساخت و سازها و فعالیت های ساختمانی در شهر نظارت می کنند و به همین منظور گشت های ویژه نظارت به صورت شبانه روزی فعال هستند.

قربانیان افزود: رفع آثار ساخت و ساز غیر مجاز و همچنین بازگرداندن وضعیت به وضع سابق در محلی که ساخت و ساز غیر مجاز انجام گرفته به صورت جدی در دستور کار نیروهای خدمات شهری قرار دارد و در این زمنیه با تخلفات به صورت قانونی برخورد خواهد شد.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز در پایان افزود: ساخت و ساز غیر مجاز علاوه بر اینکه زیان غیرقابل جبران به شهروندان و توسعه شهری وارد می کند در مواقع بروز بحران ها به کانون های اصلی صدمات جانی و مالی شهروندان تبدیل می شود.
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر