شهردار و معاون

 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : سه شنبه 2 ارديبهشت 1399     |     کد : 392

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز :

ضدعفونی معابر شهر با 70 میلیون لیتر محلول ضد عفونی

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از ضد عفونی معابر شهر تبریز در طول سه ماه اخیر با 70 میلیون لیتر محلول ضد عفونی آب ژاول خبر داد.

قربانیان تبریزی با اشاره به اینکه از اولین روزهای شیوع ویروس کرونا شهرداری تبریز با تمامی امکانات در صحنه حاضر بود گفت: کلیه پرسنل و نیروهای خدمات شهری در مناطق دهگانه و همچنین سازمان های تابعه شهرداری تبریز به صورت روزانه نسبت به ضدعفونی و پاکسازی معابر شهر اقدام می کردند.

قربانیان گفت: در طول این مدت برای ضدعفونی و پاکسازی معابر شهر با تهیه 70 هزار لیتر آب ژاول از سوی شهرداری تبریز 70 میلیون لیتر محلول برای ضد عفونی معابر استفاده شده است.

وی افزود: در این مدت همچنین برای ضد عفونی سطوح و مجموعه های اداری و خدماتی، با خریداری 50 هزار لیتر آب اکسیژنه، یکصد هزار لیتر محلول آب اکسیژنه برای ضدعفونی این مکانها استفاده شده است.

معاون خدمات شهری در ادامه اظهار داشت: کارگران خدوم شهرداری تبریز در حوزه خدمات شهری در چند مدت اخیر با تمام توان نسبت به پاکسازی کلیه معابر، لایروبی کانال ها و آبروها و همچنین ضدعفونی معابر، تاسیسات شهری و آبروها اقدام نمودند.

وی با اشاره به اینکه شهردار تبریز از اولین روز مبارزه با کرونا به صورت شبانه روزی همگام با خادمان شهر بود برای دکتر ایرج شهین باهر، شهردار تلاشگر تبریز آرزوی صحت و سلامتی نمود.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز در پایان سخنانش با تقدیر از قاطبه شهروندان که همیار و همراه نیروهای خدمات شهری در پاکیزگی و تمیزی شهر هستند افزود: علی رغم اینکه اکثریت شهروندان مسائل بهداشتی و تنظیف شهر را رعایت می کنند اما گاهی مشاهده می شود شهروندی برای جابجایی، کیسه زباله بر روی صندوق عقب ماشین قرار می دهد و بعد از مدتی حرکت اتومبیل این کیسه در خیابان و یا زیرگذر رها می شود که این واقعا بی انصافی است.

قربانیان تبریزی در این خصوص افزود: در سالهای گذشته چند تن از پاکبانان به همین دلیل در معابر جان خود را از دست دادند و به همین دلیل به جد از شهروندان می خواهیم از گذاشتن کیسه زباله بر روی صندوق عقب ماشین و حمل آن در خیابان خودداری نمایند.
 


علی عباسی
 
 اسلایدر