شهردار و معاون

 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 23 فروردين 1399     |     کد : 390

بارش شبانه و سیل آسای باران در تبریز

قربانیان تبریزی: آبگرفتگی ها در کمترین زمان رفع شد / تلاش نفس گیر نیروهای خدمات شهری

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز بااشاره به بارش حجم بالای بارش نعمت الهی باران از عصر روز شنبه از رفع تمامی آب گرفتگی های معابر در حداقل زمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز، دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی با اشاره به آماده باش نیروهای خدمات شهری در مناطق دهگانه شهرداری برای مقابله با آبگرفتگی های معابر گفت: علی رغم بارش باران سیل آسا در تبریز، نیروهای خدمات شهری مناطق دهگانه شهرداری در کمترین زمان نسبت به رفع آب گرفتگی ها در سطح شهر اقدام کردند و هم اکنون مشکلی از بابت بارش باران و روان آبها در سطح شهر وجود ندارد.

قربانیان تبریزی با تقدیر از تلاش نفس گیر نیروهای خدمات شهری برای رفع آب گرفتگی ها افزود: حجم بالای نزولات آسمانی در بازه زمانی کوتاه باعث جاری شدن روان آبها و سیلاب ها شده است اما خوشبختانه با تمهیداتی که از هفته های گذشته در مسیلها، رودخانه ها و کانال های پیرامون و سطح شهر صورت گرفته است بارش باران آن هم با حجم بالایی که به صورت مناسبی در سطح مدیریت شد.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز در پایان گفت: جاری شدن روان آب ها در زمان بارش شدید باران در محدوده زمانی کوتاه امری طبیعی است و امشب نیز نیروهای خدمات شهری با حضور در تمامی مناطق حساس از قبیل زیرگذر ها نسبت به رفع گرفتگی ها و آبگرفتگی ها اقدام کردند.


علی عباسی
 
 اسلایدر