شهردار و معاون

 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 23 فروردين 1399     |     کد : 389

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز:

لایروبی گسترده کانال ها و آب رو ها در تبریز نتیجه داد/ بارش باران خسارتی نداشت

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز با اشاره به بارش چند روز اخیر باران در این شهر، گفت: بارش نعمت الهی در چند روز گذشته با توجه به تمهیدات اندیشیده شده خسارتی در پی نداشته است.

دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی افزود: با توجه به لایروبی های گسترده ای که از هفته های گذشته در مسیلها، کانال ها و آب روهای پیرامون شهر انجام گرفته بود، بارش چند روز اخیر در تبریز هیچگونه مشکل و خسارتی برجای نگذاشت.

معاون شهردار تبریز با اشاره به آماده باش کامل نیروهای خدمات شهری در مواقع بارش باران و احتمال جاری شدن سیل گفت: تمهیدات اندیشیده شده توسط معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز و آماده باش کامل نیروها در مناطق دهگانه شهرداری در مواقع بارش باران مشهود است و خوشبختانه در مواردی نظیر بارش باران مشکل خاصی در شهر بوجود نیامد.

قربانیان تبریزی در ادامه افزود: خدمت رسانی به شهروندان تعطیل بردار نیست و بر همین اساس لکه گیری، کاترزنی و آسفالت ریزی معابر شهر با لحاظ شرایط آب هوایی ادامه دارد.

وی افزود: ضد عفونی و پاکسازی روزانه معابر و محلات شهر بر اساس برنامه های اعلامی به مناطق دهگانه ادامه دارد و عملیات ضد عفونی و پاکسازی معابر و تاسیسات عمومی تداوم خواهد داشت.
 


علی عباسی
 
 اسلایدر