شهردار و معاون

 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : پنجشنبه 12 دي 1398     |     کد : 347

معاون خدمات شهری شهردار تبریز؛

بسیاری از اقدامات شهرداری با هدف کاهش آلودگی هوا انجام می‌شود

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز گفت: بسیاری از اقدامات شهرداری تبریز در حوزه های مختلف با هدف کاهش آلودگی هوا به انجام می رسد.

محمدرضا قربانی در مراسم بهره برداری از بازار خودرو شرق تبریز گفت: اجرای پروژه های مهم اولویت شهرداری تبریز است و تلاش می کنیم طرح های مهم و تاثیرگذار در شهر به بهره برداری برسد.

او اضافه کرد: با توجه به اینکه مردم از آلودگی هوا گلایه می کنند این موضوع به دغدغه مدیران شهرداری و شورای شهر تبدیل شده است.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز ادامه داد: در این راستا پروژه های اساسی طراحی و اجرا می شود که نمونه آن پارک باغشهر بود که با ۳۴ میلیارد تومان زمین آن که کاربری مسکونی داشت تغییر کاربری داده شد و در آن مکان پارک بزرگی احداث شده است.

او با تاکید بر اینکه فضای سبز به عنوان شش های شهری محسوب می شود، ادامه داد: پروژه هایی همچون احداث پارک ها و فضای سبز در کنار توسعه حمل و نقل عمومی و مترو با هدف رفع آلودگی هوا اجرا می شود.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز با اشاره به افتتاح بازار خودرو شرق تبریز گفت: این بازار باعث کاهش ترددهای غیرضروری و کاهش آلودگی هوا می شود.

 


علی عباسی
 
 اسلایدر