شهردار و معاون

 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : دوشنبه 11 آذر 1398     |     کد : 340

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی خبر داد:

ورود موج بارشی جدید به آذربایجان شرقی و هفته ی برفی و بارانی

به گفته معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی، با ورود موج بارشی به آذربایجان شرقی، از روز دو شنبه بارش ها در استان آغاز خواهد شد و موج دوم این بارش ها نیز از چهارشنبه شروع می شود.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی از ورود موج بارشی به آذربایجان شرقی در روز دوشنبه خبر داد و گفت: موج اول بارندگی از بعد از ظهر روز دوشنبه تا روز سه شنبه وارد استان می شود و موج دوم از بعد از ظهر چهارشنبه تا اواخر وقت جمعه در استان فعالیت خواهد داشت.

محمد اشجعی از ورود موج دوم بارندگی در بعد از ظهر روز چهارشنبه به استان خبر داد و گفت: فعالیت این سامانه ی بارشی نسبتا قوی بوده و فعالیت آن تا روز جمعه ادامه خواهد داشت.

 وی ادامه داد: فعالیت این سامانه باعث بارش برف و باران و کاهش محسوس دما 7 الی 12 درجه خواهد شد.

اشجعی با اشاره به وضعیت آب و هوایی شهرستان های استان، افزود: طی 24 ساعت گذشته، شهرستان جلفا با 18درجه بالای صفر و شهرستان سراب و بستان آباد با یک درجه زیر صفر به ترتیب گرم ترین و سردترین شهرهای استان هستند.

وی با بیان این که دمای تبریز در گرم ترین زمان 14 درجه بالای صفر و در سردترین زمان سه درجه بالای صفر است، افزود: دمای فعلی تبریز 11 درجه بالای صفر بوده که نسبت به 24 ساعت گذشته، سه درجه کاهش یافته است.
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر