شهردار و معاون

 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 2 آذر 1398     |     کد : 336

در بازدید معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از سازمان مدیریت پسماند تاکید شد:

آمادگی حداکثری تجهیزات زمستانی برای مواقع بحرانی / معابر شهر در مواقع بارش برف و یخبندان محلول پاشی می شوند

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز با حضور در سازمان مدیریت پسماند از اکیب ها ، امکانات و تجهیزات زمستانی این سازمان بازدید کرد.

در این بازدید که علیرضا اصغری، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند نیز حضور داشت، معاون شهردار تبریز از ماشین آلات و تجهیزات زمستانی سازمان مدیریت پسماند بازدید کرد و در جریان وضعیت آمادگی تجهیزات زمستانی قرار گرفت.
معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز در این بازدید که در آستانه آغاز بارش های پیش بینی شده صورت گرفت، بر آمادگی حداکثری ماشین آلات و تجهیزات زمستانی تاکید کرد.
محمدرضا قربانیان تبریزی اظهار داشت: بهبود وضعیت ناوگان اکیب های زمستانی سازمان مدیریت پسماند زمینه را برای ارائه خدمات مطلوب تر در مواقع بارش برف و باران را مهیا می سازد.
معاون خدمات شهری و شهرداری تبریز تاکید کرد: کنترل و نظارت بر وضعیت ماشین آلات ناوگان سازمان مدیریت پسماند تبریز برای حضور موثر در مواقع بارش باران و حوادث طبیعی ضروری است.
وی با اشاره به آمادگی کامل سازمان مدیریت پسماند برای مواجه با بارش های احتمالی برف و باران افزود: با توجه به تجهیز ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین سازمان مدیریت پسماند به ملزومات زمستانی و تمهیدات اندیشیده شده برای محلول پاشی در مواقع بارش برف ویخ بندان، امسال شاهد محلول پاشی حداکثری در مواقع یخبندان در معابر شهری خواهیم بود تا با به حداقل رساندن نمک پاشی در خیابان ها تخریب آسفالت معابر را به حداقل برسانیم.
معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز در پایان سخنانش از آماده سازی باکس های شن و نمک در پل ها و زیرگذرها و مکان های حساس شهری تبریز برای استفاده در مواقع بارش برف و یخبندان احتمالی خبر داد. 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر