شهردار و معاون

 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 25 آبان 1398     |     کد : 335

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز خبر داد:

تداوم اجرای طرح ضربتی جمع آوری سد معبر مغازه ای در سطح شهر تبریز

معاون خدمات شهری و اجرایی شهر تبریز از تداوم اجرای طرح ضربتی جمع آوری سید معبر مغازه ای در مناطق دهگانه کلانشهر تبریز خبر داد.


محمدرضا قربانیان تبریزی با اعلام این مطلب اظهار داشت: استفاده از معابر ، خیابان ها و پیاده رو ها حق عمومی تمامی شهروندان است و در این زمینه شهرداری وظیفه جلوگیری از سد معبر این مکان ها را بر عهده دارد.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز افزود: رفع سد معبر مغازه ای یکی از مسائلی است که مورد توجه عوامل خدمات شهری واجرایی شهرداری تبریز بوده و نیروهای خدوم این معاونت از هفته جاری اجرای طرح ضربتی جمع آوری سد معبر مغازه ای را در مناطق دهگانه آغاز کرده اند.

قربانیان تبریزی افزود: نیروهای خدمات شهری شهرداری تبریز در مرحله اول با تذکر کتبی به مغازه دارانی که اقدام به سد معبر مغازه ای نموده اند به صورت کتبی اخطار می نمایند و در صورتی که مغازه دار نسبت به رفع سد معبر اقدام ننمایند، بر اساس بند 20 ماده 55 قانون شهرداری با تخلف برخورد خواهد شد.

معاون شهردار تبریز در پایان سخنانش اظهار داشت: ما وظیفه داریم معابر و پیاده رو ها را برای استفاده عمومی آماده نگه داریم و طبیعتا با مقابله با تجاوز به حقوق عمومی و حفاظت از معابر به عنوان ملک عمومی در راستای صیانت از حق طبیعی شهروندان حرکت می کنیم.
 


PDF چاپ چاپ
 
 اسلایدر