شهردار و معاون

 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : يکشنبه 12 آبان 1398     |     کد : 330

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز خبر داد:

آماده باش کامل نیروی خدمات شهری / بارش باران مشکل خاصی در شهر بوجود نیاورد

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز از آماده باش کامل نیروهای خدمات شهری شهرداری تبریز از روز گذشته خبر داد.


محمدرضا قربانیان تبریزی با اعلام این مطلب گفت: با توجه به اعلام و پیش بینی هواشناسی مبنی بارش نعمت الهی، تمامی نیروهای خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز از روز گذشته در آماده باش بودند.

محمدرضا قربانیان تبریزی افزود: با توجه به حضور نیروهای خدمات شهری همزمان با بارش باران در نقاطی که احتمال آب گرفتگی و خطر آفرینی می رفت مشکل خاصی در مناطق بوجود نیامد.

قربانیان تبریزی افزود: لایروبی و پاکسازی آبروها و کانال های سطح شهر در چند مدت اخیر در دستور کار معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز قرار گرفته است و تمامی انهار، آبروها و کانال های سطح شهر لایروبی و پاکسازی شده اند.

وی افزود: شب گذشته نیروهای خدمات شهری به محض وجود آب گرفتگی در معابر نسبت به رفع آن اقدام کرده و مشکلی از این بابت بوجود نیامد.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز در پایان سخنانش با تاکید بر آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری در مواقع بحرانی از قبیل برف و باران از شهروندان خواست کرد همزمان با رعایت نکات ایمنی و همکاری با عوامل شهرداری در مواقع بارانی، در صورت بروز هرگونه مشکل در محلات و مناطق، موضوع را از طریق شماره تماس ۱۳۷ به مرکز فوریت های شهرداری تبریز اطلاع دهند.
 
 


علی عباسی
 
 اسلایدر