شهردار و معاون

 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : چهارشنبه 8 آبان 1398     |     کد : 328

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز خبر داد:

آغاز عملیات لایروبی گسترده کانالها و آبروهای سطح شهر تبریز در آستانه فصل بارش

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از آغاز اجرای لایروبی کانالها، جوب ها و آبروهای سطح شهر در راستای جلوگیری از آبگرفتگی و آلودگی های زیست محیطی خبر داد.


محمدرضا قربانیان تبریزی با اشاره به آمادگی کامل نیروهای معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز در مواقع بارش باران و برف اظهار داشت: در راستای جلوگیری از آبگرفتگی ها و به حداقل رساندن حوادث و مشکلات در زمان بارش باران و برف در سطح شهر، از هفته گذشته لایروبی گسترده کانالها و آبروهای سطح شهر تبریز آغاز شده است.

وی افزود: به همت نیروهای زحمتکش معاونت خدمات شهری در مناطق دهگانه شهرداری تبریز، عملیات لایروبی و پاکسازی کانالها و آبروهای سطح شهر تبریز که از هفته گذشته آغاز شده است تداوام دارد.

گفتنی است معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز در آستانه فصل زمستان و احتمال بارش بالای نزولات آسمانی تمهیدات گسترده ای را در راستای به حداقل رساندن مشکلات و آب گرفتگی ها اتخاذ کرده است.

لایروبی کانال ها و آبروها، تجهیز ماشین آلات و تجهیزات زمستانی و بازدید های میدانی از کانال ها و آبروهای سطح شهر از جلمه اقدامات معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز در آستانه فصل بارش بوده است.
 


علی عباسی
 
 اسلایدر