شهردار و معاون

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQc8-thzwus39_LH0j_MtyimXbpnCnlgv6TU5ZAIEXtuamK59N8YQ
دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : دوشنبه 5 فروردين 1398     |     کد : 316

به منظور امدادرسانی به هموطنان آسیب دیده در سیل:

نیروهای امدادی شهرداری تبریز عازم استان گلستان شدند.

با دستور شهردار تبریز صبح امروز نیروهای امداد سازمان آتش نشانی شهرداری تبریز برای امدادرسانی به هموطنان حادثه دیده در استان گلستان، عازم این استان شدند.

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی ستاد معاونت خدمات شهری به نقل از شهریار، اکیپ امدادی شامل ۱۷ نفر از نیروهای جوان و کاربلد سازمان آتش نشانی شهرداری تبریز است که با خودروهای دنیس، اتوبوس، کمپرسی، مزدا و سمند به سمت گلستان حرکت کردند.

در بین این ۱۷نفر، تعدادی از غواصان سازمان آتش نشانی نیز عازم گلستان شدند. همچنین برخی تجهیزات ضروری، مواد خوراکی ، تجهیزات گرمایشی و ماشین آلات لازم جهت امدادرسانی به استان گلستان ارسال شد.

ایرج شهین باهر، شهردار تبریز چندروز پیش در گفتگویی تلفنی با شهردار گرگان، در جریان عمده نیازهای حادثه دیدگان سیل استان گلستان قرار گرفته و دستور اعزام نیروهای امدادی از تبریز را صادر کرده بود.

بارش‌های شدید باران در برخی از شهرها و روستاهای گرگان در روزهای اخیر، باعث به وقوع پیوستن سیلی عظیم شده و خسارات زیادی وارد کرده است
.
بنابراین گزارش در مراسم بدرقه نیروهای امدادی که معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز نیز حضور داشت توصیه های لازم به نیروهای اعزامی در خصوص اهمیت این ماموریت انسانی و نحوه امدادرسانی به هموطنان آسیب دیده از سیل ارائه شد
 


علی عباسی
 
 اسلایدر