شهردار و معاون

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQc8-thzwus39_LH0j_MtyimXbpnCnlgv6TU5ZAIEXtuamK59N8YQ
دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : سه شنبه 21 اسفند 1397     |     کد : 315

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز:

توزیع ۳هزار تن آسفالت برای لکه‌گیری معابر و خیابان‌ها

 معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز از توزیع ۳ هزار تن آسفالت برای لکه‌گیری معابر و خیابان‌های سطح شهر در راستای طرح استقبال از بهار خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی ستاد معاونت خدمات شهری، محمدرضا قربانیان تبریزی  در جلسه شورای مدیران شهرداری تبریز گفت: اواخر سال جزو مواقع پرکار شهرداری به شمار می‌آید و در همین راستا از اول اسفند به دستور شهردار تبریز طرح استقبال از بهار را در مناطق ۱۰ گانه آغاز کرده‌ایم.
وی «تبریز، شهر همیشه تمیز» را شعار طرح استقبال از بهار امسال دانست و تصریح کرد: ۱۰ آیتم جدید از جمله لکه‌گیری آسفالت سطح شهر، تمیزسازی کانال‌ها و معابر، جمع‌آوری نخاله‌ها و پسماند و ساماندهی سد معبر برای طرح استقبال از بهار تعریف شده و اجرا می‌شود.
قربانیان اعلام کرد: در طول ۱۵ روز حدود ۳ هزار تن آسفالت صرفا برای لکه‌گیری سطح خیابان‌ها و معابر اصلی از سازمان عمران خریداری و بین مناطق توزیع شده است.
وی ساماندهی دستفروشان را نیز یکی از اولویت‌های شهرداری تبریز دانست و توضیح داد: متاسفانه برای ساماندهی دستفروشان همتی جمعی از سوی ارگان‌های مختلف وجود ندارد اما شهرداری تبریز سعی می‌کند به وظیفه خود در این حوزه عمل کند.
 
 


علی عباسی
 
 اسلایدر