شهردار و معاون

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQc8-thzwus39_LH0j_MtyimXbpnCnlgv6TU5ZAIEXtuamK59N8YQ
دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 27 بهمن 1397     |     کد : 309

قدردانی شهردار تبریز از زحمات نیروهای خدمات شهری :

شهردار تبریز از تلاش شبانه نیروهای خدمات شهری شهرداری تبریز قدردانی کرد.

 به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی ستاد معاونت خدمات شهری به نقل از شهریارنیوز، ایرج شهین باهر از تلاش شبانه و اقدام به موقع و مناسب نیروهای خدمات شهری شهرداری تبریز در برف روبی و باز کردن معابر سطح شهر تقدیر کرد.
او گفت: خوشبختانه حضور و اقدام به موقع عوامل خدوم خدمات شهری باعث شد تا بارش برف که از بامداد امروز آغاز شده بود خللی در تردد صبح گاهی شهروندان ایجاد نشود و شاهد روان بودن ترافیک و سهولت تردد شهروندان در ساعات آغاز روز کاری امروز بودیم.
شهردار تبریز افزود: با ابتکار شهرداری تبریز در سال های اخیر شاهد کاهش چشمگیر نمک پاشی در معابر و خیابان های شهر هستیم و این اقدام مهم در راستای حفاظت از محیط زیست صورت می گیرد.
شهین باهر با اشاره به اهمیت همکاری شهروندان برای باز شدن معابر هنگام بارش برف، ادامه داد: همراهی و همکاری شهروندان در زمان بارندگی می تواند سرعت عمل عوامل شهرداری را برای باز کردن معابر بالا برده و ترددی ایمن برای همه شهروندان را فراهم سازد.
او در پایان تاکید کرد: با اقدامات و تلاش های عوامل خدوم خدمات شهری که در واقع در خط مقدم خدمات رسانی شهرداری به عموم شهروندان هستند، سال هاست که تبریز تمیزترین شهر ایران است و اینجانب ضمن تشکر از خادمان شهر، آرزوی توفیق روزافزون برای این عزیزان دارم.
 
 


علی عباسی
 
 اسلایدر