شهردار و معاون

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQc8-thzwus39_LH0j_MtyimXbpnCnlgv6TU5ZAIEXtuamK59N8YQ
دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : پنجشنبه 1 آذر 1397     |     کد : 287

همزمان با ورود سامانه بارشی جدید به استان آذربایجانشرقی :

آماده باش کامل نیروهای خدمات شهری شهرداری تبریز

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز با اشاره به هشدارهای هواشناسی و پیش بینی بارش باران و برف در استان آذربایجانشرقی به ویژه در شهر تبریز، از آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری ، آتش نشانی و خدمات ایمنی برای مدیریت بهتر وضعیت احتمالی پیش بینی شده و نیز رفع آبگرفتگی های احتمالی، خبرداد.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ستاد معاونت خدمات شهری  شهرداری تبریز، مسعود برزگر جلالی با ذکر این خبر ، خاطر نشان کرد: بنابه گزارش اداره کل هواشناسی استان مبنی بر بارش باران و برف در شهر تبریز از روز پنجشنبه،  اقدامات لازم در این زمینه برای رویارویی بهتر با این شرایط جوی ناپایدار به عمل آمده و نیروهای عملیاتی حوزه معاونت خدمات شهری و اجرایی در آمادگی کامل به سر می برند.
وی، همچنین آز آماده سازی 7 ایستگاه محلول سازی برای تولید محلول جهت محلول پاشی و یخ زدایی معابر و چندین دستگاه برف روب مکانیزه برای استفاده در روزهای برفی و یخبندان خبرداد.
 برزگرجلالی، در این زمینه از عموم همشهریان دعوت به عمل آورد نکات ایمنی لازم را مراعات و و نهایت همکاری را با عوامل شهرداری تبریز به عمل آورند   و در صورت بروز هر گونه  مشکل و حادثه با شماره تلفن ۱۳۷ مربوط به مرکز فوریتهای شهرداری تماس حاصل نمایند.
 
 


وحید امامی کیا
 
 اسلایدر