شهردار و معاون

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQc8-thzwus39_LH0j_MtyimXbpnCnlgv6TU5ZAIEXtuamK59N8YQ
دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 19 آبان 1397     |     کد : 284

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز:

آماده به کار ۷ ایستگاه محلول ساز معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریزبرای مواجهه با برف و یخبندان در تبریز

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز از آمادگی ۷ ایستگاه محلول ساز حوزه معاونت خدمات شهری برای مواجهه با برف و یخبندان و بازگشایی معابر در این روزها، خبر داد.
به گزارش روابط عمومی ستاد  معاونت خدمات شهری، مسعود برزگر جلالی با ذکر این خبر، گفت: با توجه به مضرات جبران ناپذیر نمک جامد و صدماتی که بر محیط زیست و سلامت زندگی مردم وارد می‌کند حوزه معاونت خدمات شهری برآن شده تا با بسیج تمامی امکانات خود و تجهیز ایستگاه‌های محلول‌سازی در مناطق، نهایت سعی خود را برای کاهش این مضرات و استفاده از محلول آب ولرم و نمک بجای نمک جامد در بازگشایی معابر به عمل آورد.
وی با اشاره به اقدامات خوبی که در این زمینه از سوی حوزه معاونت خدمات شهری به وقوع پیوسته، افزود: در این راستا تعداد ۷ ایستگاه محلول سازی در مناطق مختلف راه اندازی و آماده کار شده و این روند با ایجاد ایستگاههای جدید دیگر تکمیل تر خواهد شد.
برزگرجلالی، محلول تولید شده توسط ایستگاه‌های محلول سازی را مناسب برای استفاده در فصل زمستان دانست که به خوبی خواهد توانست ضمن یخ زدایی معابر در روزهای برفی و یخبندان، از وارد شدن صدمات جبران ناپذیر نمک پاشی  به محیط زیست و سلامت زندگی مردم جلوگیری کند.
وی همچنین، از آماده سازی چندین دستگاه برف روب برای برف روبی معابر در عملیات زمستانه، خبر داد.
 معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز در این زمینه از شهروندان عزیز تبریزی نیز ، خواست تا در روزهای برفی و یخبندان نهایت همکاری را با عوامل شهرداری به عمل آورند و در برف روبی محلات و کوچه ها و حتی مسیرهای اصلی، کمک حال نیروهای خدماتی شهرداری باشند.
 
 


وحید امامی کیا
 
 اسلایدر