شهردار و معاون

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQc8-thzwus39_LH0j_MtyimXbpnCnlgv6TU5ZAIEXtuamK59N8YQ
دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : يکشنبه 29 مهر 1397     |     کد : 282

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز:

آمادگی کامل شهرداری تبریز برای جمع آوری وانت بارهای مزاحم

مسعود برزگر جلالی گفت: شهرداری تبریز آمادگی خود را برای همکاری با دستگاه قضایی و انتظامی برای جمع آوری وانت بارهای میوه فروش اعلام کرده است.

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی ستاد معاونت خدمات شهری، مسعود برزگرجلالی معاون خدمات شهری شهرداری تبریز در گفتگو با شهریار با بیان اینکه وانت بارهای میوه فروش سیار در سطح شهر موجب نارضایتی شهروندان شده اند، گفت: شهروندان در این مورد بارها اعتراض خود را به شهرداری اعلام کرده اند و از شهرداری درخواست جمع آوری آنها را که موجب بی نظمی در تردد خودروها و عبور و مرور عابرین پیاده می شوند را دارند.

او افزود: جمع آوری این وانت بارها یک اقدام بین بخشی بوده و نیازمند تعامل و همکاری بین دستگاه های انتظامی و قضایی است. معاون خدمات شهری شهرداری تبریز ادامه داد: شهرداری در خصوص این خواست بحق شهروندان مکاتبات لازم را با دستگاه های انتظامی، قضایی و فرمانداری انجام داده و آمادگی خود را برای همکاری در تمام سطوح اعلام کرده است.

معاون خدمات شهری شهرداری تبریز با اشاره به اینکه اگر دستگاه های انتظامی و قضایی پای کار بیایند جمع آوری این وانت بارها یک هفته بیشتر طول نخواهد کشید، تصریح کرد: جمع آوری این وانت بارها باعث افزایش رضایت مندی شهروندان و روان سازی ترافیک در مناطقی از شهر تبریز خواهد شد.


وحید امامی کیا
 
 اسلایدر