شهردار و معاون

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQc8-thzwus39_LH0j_MtyimXbpnCnlgv6TU5ZAIEXtuamK59N8YQ
دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 7 مهر 1397     |     کد : 278

همزمان با 7 مهر روز "آتشنشانی و ایمنی"، انجام گرفت:

تجلیل مدیران حوزه معاونت خدمات شهری و اجرایی از تلاشهای آتشنشانان شهرداری تبریز

همزمان با هفتم مهرماه روز " آتشنشانی و ایمنی"،مدیران حوزه معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز با حضور در سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی و دیدار با مدیرعامل این سازمان ، ضمن تبریک این روز به آتشنشانان عزیز، از تلاشهای شبانه روزی آنان در خدمت صادقانه به مردم تقدیر و تشکر کردند.

 
به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی ستاد معاونت خدمات شهری، در این دیدار که درفضایی صمیمی  و با حضور مدیران عامل سازمانها و معاونین خدمات شهری مناطق دهگانه و نیز ناظرین ستادی این حوزه ، انجام گرفت، مسعود برزگرجلالی معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز طی سخنانی ضمن تبریک این روز به تمامی آتشنشانان عزیز، از سرعت عمل و دقت این عزیزان در خدمت به موقع به مردم و نجات جان آنان در مواقع خطر، قدردانی کرد.
رئیس هیئت مدیره سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی، لزوم تجهیز سازمان آتشنشانی به انواع تجهیزات مدرن خدمات رسان را یادآور و از برنامه های آتی این سازمان برای رسیدن به این هدف مهم و حیاتی، سخن گفت.
وی، با تجلیل از فداکاری و از جان گذشتگی تمامی شهدای آتشنشان دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: شهداء آتشنشانی جایگاه رفیعی در سطح کشور دارند و حرکت و از جان گذشتگی تمامی آتشنشانان در رفع خطر و نجات جان مردم حرکتی جهادگونه در مسیر شهادت است.


وحید امامی کیا
 
 اسلایدر