شهردار و معاون

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQc8-thzwus39_LH0j_MtyimXbpnCnlgv6TU5ZAIEXtuamK59N8YQ
دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : يکشنبه 1 مهر 1397     |     کد : 275

همزمان با اول مهر، روز آشتی بهار علم و دانش با پاییز، انجام گرفت:

نواختن زنگ هنرستان شهید دکتر باهنر تبریز توسط معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز

 در اولین روز مهر و بازگشایی مدارس سراسر کشور ، زنگ هنرستان معماری و ساختمان شهید دکتر باهنر تبریز توسط معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز ، نواخته شد.
.
به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی ستاد معاونت خدمات شهری ،مسعود برزگرجلالی معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز هنگام نواختن زنگ آغاز سالتحصیلی ۹۷_ ۹۸ این هنرستان در جمع دانش آموزان و معلمان این مدرسه با تبریک فرارسیدن بهار علم و دانش به این عزیزان ، خاطرنشان کرد:
اول مهر روز آشتی بهار علم و دانش با پاییز است و تقارن این دو با آغاز هفته دفاع مقدس و دفاع جانانه غیورمردان این مرز و بوم از کشور عزیزمان ایران نوید بخش پیامی مهم و تلاشی مضاعف برای پیشرفت و آبادانی مملکت اسلامی ایران است.
وی، با بیان اینکه در کشورهای پیشرفته اولویت اصلی برنامه ها برروی “آموزش و پرورش” آن کشورهاست، اظهار داشت:
رشد و پیشرفت کشور از مدارس آغاز می شود و هزینه در “آموزش و پرورش” هر کشور سرمایه گذاری برای آینده آن کشور است.
برزگرجلالی، با تاکید بر اهمیت موضوع “پرورش” دانش آموزان در کنار “آموزش” آنان ، خاطرنشان کرد:
به همان اندازه که در کشور ما به موضوع” آموزش ” پرداخته می شود به امر ” پرورش ” نیز باید بها داده شود و سیستم آموزشی کشور نیز از این امر مهم و حیاتی نباید غافل شود و برنامه ریزیهای لازم در این زمینه صورت گیرد چراکه ” آموزش” بدون ” پرورش” نخواهد توانست کشور ما را به سرمنزل سعادت ، پیشرفت و آبادانی برساند.
معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز با ذکر این نکته که پیامبران و ائمه و نیز معلمین عزیز چراغهای هدایتی هستند که انسان را از مرحله آدمیت به انسانیت می رسانند، افزود:
مسیر طولانی از مرحله آدمیت تا انسانیت همان فرهنگ فردی و اجتماعی بشر است که این بزرگان شمع فروزانی برای هدایت بشری و رسیدن انسانها به مرحله انسانیت هستند.
لازم به ذکر است در ادامه مراسم ویژه آغاز سالتحصیلی جدید در هنرستان معماری و ساختمان شهید دکتر باهنر تبریز، با حضور معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز از تعدادی از هنرجویان ممتاز این هنرستان تجلیل شد.
 


وحید امامی کیا
 
 اسلایدر