شهردار و معاون

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQc8-thzwus39_LH0j_MtyimXbpnCnlgv6TU5ZAIEXtuamK59N8YQ
دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 31 شهريور 1397     |     کد : 274

تقدیر شهردار تبریز از زحمات کارکنان خدمات شهری، پسماند و آتش نشانی در ایام عزاداری حسینی

همکاری مردم قابل تحسین بود.

 شهردار کلانشهر تبریز از تلاش های کارکنان خدمات شهری، پسماند و آتش نشانی در تامین رفاه و امنیت عزاداری های حسینی قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی ستاد معاونت خدمات شهری به نقل ازشهریار، مهندس ایرج شهین باهر در گفتگویی با اشاره به فعالیتهای نیروهای خدمات شهری به ویژه پاکبانان زحمت کش در جهت تنظیف شهر و اتخاذ تمهیدات لازم برای سهولت در برپایی مراسم های سوگواری و خدمات رسانی به عزاداران حسینی قدردانی کرد.
وی همچنین با اشاره به آماده باش نیروهای ایثارگر آتش نشانی در دهه اول محرم و تامین امنیت دسته های عزاداری به ویژه در عزاداری بازار تبریز و نیز اجتماع بزرگ عزاداران حسینی این کلان شهر، از این مجموعه برای برقراری امنیت و برگزاری عزاداری های بدون حادثه تمجید نمود.
مهندس شهین باهر در ادامه این گفتگو، از همکاری و مشارکت مردم با نیروهای خدوم و زحمت کش شهرداری در نظافت و تمیز نگه داشتن شهر تشکر کرد و آن را نشان از فرهنگ والای شهروندان عزیز دانست و نقش هیئات حسینی و نیز گروه های مردم نهاد زیست محیطی را در این امر موثر خواند.
وی در بخش دیگری از این مصاحبه به نقش شهرداری کلان شهر تبریز در فضاسازی و تبلیغات محیطی متناسب با ماه محرم اشاره و خاطرنشان کرد که این مجموعه همواره در برپایی مناسبت های مذهبی نقش فعالی داشته و همچنان با مساجد و هیئات حسینی تعامل و همکاری نزدیک خواهد داشت.
 


وحید امامی کیا
 
 اسلایدر