شهردار و معاون

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQc8-thzwus39_LH0j_MtyimXbpnCnlgv6TU5ZAIEXtuamK59N8YQ
دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 3 شهريور 1397     |     کد : 270

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز، خبر داد:

آغازاجرای گسترده طرح جامع خدماتی "گوزل تبریزیم" در محدوده وادی رحمت

 معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز از آغاز اجرای گسترده طرح جامع خدماتی "گوزل تبریزیم" در محدوده وادی رحمت با عنوان "طرح بهسازی، پاکسازی و ساماندهی بلوک های وادی رحمت"  خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی ستاد معاونت خدمات شهری، مسعود برزگر جلالی صبح امروز در حاشیه بازدید از آرامستان وادی رحمت تبریز با بیان این مطلب، اظهار کرد:در راستای تداوم  اجرای  طرح جامع خدماتی "گوزل تبریزیم" در شهر تبریز ، اجرای این برنامه با عنوان "طرح بهسازی، پاکسازی و ساماندهی بلوک های وادی رحمت " توسط معاونت های خدمات شهری و اجرایی مناطق دهگانه شهرداری تبریز از صبح امروز آغاز شد.
وی افزود: شهرداری تبریز در راستای احترام به قبور مسلمین و بهره مندی شهروندان از فضاهای موجود در این آرامستان، این طرح را همزمان با هفته دولت آغاز کرده است.
معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز در ادامه با بیان اینکه به وضعیت ۵۰ بلوک وادی رحمت در این طرح رسیدگی می شود، ادامه داد: در سه دهه اخیر که به وضعیت این آرامستان آنچنان که باید، رسیدگی نشده بود، امروز کار بهسازی، پاکسازی و ساماندهی بلوک ها، بین مناطق دهگانه شهرداری تبریز تقسیم شده که امیدواریم این طرح تا چند روز آینده به پایان برسد.
وی همچنین ادامه داد: پس از اتمام طرح مذکور در آرامستان وادی رحمت، وضعیت سایر آرامستان های کلانشهر نیز ساماندهی می شود که امیدواریم این طرح تا قبل از هفته دفاع مقدس عملیاتی شود.
گفتنی است، تنظیف، پاکسازی و بهسازی، ترمیم کف ها و بتن های بین قبور، هرس درختان و ساماندهی فضای سبز و همچنین حذف زوائد بصری و موانع فیزیکی بین قبور توسط معاونت خدمات شهری و اجرایی مناطق دهگانه از جمله برنامه های طرح بهسازی، پاکسازی و ساماندهی بلوک های وادی رحمت است.

    

    

    

    

    

    

    

    
 
 
 


وحید امامی کیا
 
 اسلایدر