شهردار و معاون

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQc8-thzwus39_LH0j_MtyimXbpnCnlgv6TU5ZAIEXtuamK59N8YQ
دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : شنبه 13 مرداد 1397     |     کد : 261

شهردار تبریز:

توجه به حوزه فرهنگ توسط شهرداری تبریز امر ضروری است.

 

 
 شهردار تبریز گفت: توجه به حوزه فرهنگ توسط شهرداری تبریز امر ضروری و غیرقابل انکار است.
به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی ستاد معاونت خدمات شهری به نقل از شهریار، مهندس ایرج شهین باهر ظهر امروز در آیین رونمایی از کتاب "سبوی ساقی" اثر مسعود برزگرجلالی با بیان اینکه شهرداری تبریز به تمامی حوزه های کاری ورود کرده است، اظهار کرد: شهرداری در حوزه های مختلف اعم از بحث های فرهنگی، عمرانی، ورزشی و سایر بخش ها ورود پیدا کرده و امروز شاهد حمایت شهرداری از تمامی قهرمانان ورزشی هستیم و همچنین شهرداری تبریز حامی بسیاری از چهره های فرهنگی و اجتماعی شهر است.
وی با بیان اینکه ورود به بحث فرهنگ توسط شهرداری تبریز امر ضروری است، ادامه داد: بیشترین مسائل و مشکلات شهری با توجه به مسئله فرهنگ حل شدنی است به طوری که می توان به جای احداث میدان، زیرگذر و روگذر و توجه به مسائل سخت افزاری با آموزش های شهروندی بسیاری از مشکلات شهری از جمله معضل ترافیکی را حل کرد.
شهردار تبریز توجه به مسئله فرهنگ را جزو اولویت های شهرداری عنوان کرد و گفت: اخیرا بخشنامه ای مبنی بر حذف معاونت فرهنگی به شهرداری ها ابلاغ شده که باید تمامی مدیریت های شهری معاونت های فرهنگی خود را حذف کنند؛ در این حالی است توجه به بخش فرهنگ توسط شهرداری نیاز جامعه امروزی و امر ضروری و غیرقابل انکار است.
وی همچنین در ادامه اظهار کرد: شهرداری تبریز از تمامی افراد نخبه در تمامی حوزه ها حمایت خواهد کرد.
در ادامه این آیین، مسعود برزگر جلالی، نویسنده کتاب مجموعه مقالات سبوی ساقی اظهار کرد: این کتاب شامل 201 مقاله فرهنگی، سیاسی و اجتماعی است که طی 10 سال گذشته به مسائل و مشکلات استانی در نشریه ساقی پرداخت شده است.
وی در ادامه با بیان اینکه شهرداری تبریز حامی حرکت های فرهنگی است، ادامه داد: شهرداری تبریز همواره حامی فعالیت های فرهنگی همکاران خود بوده که امیدواریم با چنین حرکات فرهنگی شاهد حل برخی از مسائل و مشکلات جامعه باشیم.
 
 


وحید امامی کیا
 
 اسلایدر