شهردار و معاون

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQc8-thzwus39_LH0j_MtyimXbpnCnlgv6TU5ZAIEXtuamK59N8YQ
دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : چهارشنبه 20 تير 1397     |     کد : 256

همزمان با شروع فصل گرما و از سوی حوزه معاونت خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز، صورت می گیرد:

اجرای طرح ضربتی مبارزه با موش های فاضلابیهمزمان با شروع فصل گرما،طرح ضربتی مبارزه با موش های فاضلابی از سوی حوزه معاونت خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریزدر حال انجام است.
به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی ستاد معاونت خدمات شهری، مسعود برزگرجلالی معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز با ذکر این خبر، گفت:با توجه به شروع فصل گرما و تکثیر و تزاید نسل موش های فاضلابی و حیوانات موذی و حشرات و به منظور جلوگیری از شیوع  چهارده نوع بیماری  مشترک بین انسان و حیوان از قبیل طاعون، حصبه، وبا، تیفوس، تب راجعه و ... ، طرح ضربتی مبارزه با موش های فاضلابی در سطح شهر تبریز اجرا می شود.
وی افزود:از موش های فاضلاب می توان به عنوان مهمترین معضلات و مشکلات بهداشت شهری در کلانشهرها نام برد که در این طرح که از نوزدهم تیرماه به طور ضربتی در مناطق دهگانه شهرداری شروع شده، سعی شده است اقدام مناسبی در جهت از بین بردن این حیوانات و بیماریهای ناشی از زاد و ولد آنها انجام گیرد.
معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز، همچنین خاطرنشان کرد:
در این طرح که تا نیمه شهریورماه سال جاری ادامه خواهد داشت کلیه کانالهای روباز به متراژ 343227 مترمربع طعمه گذاری و سم پاشی و کلیه کانالهای روپوشیده به متراژ 162556 مترمربع طعمه گذاری و مه پاشی می گردد.
برزگرجلالی، مشارکت شهروندان فهیم تبریز در اجرای هرچه بهتر این طرح را یادآور و خاطر نشان کرد:در این زمینه تلفن گویای 137 شهرداری تبریز آماده ثبت نظرات، پیشنهادات و حتی شکایات همشهریان عزیز می باشد.
 
 
 


وحید امامی کیا
 
 اسلایدر