شهردار و معاون

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQc8-thzwus39_LH0j_MtyimXbpnCnlgv6TU5ZAIEXtuamK59N8YQ
دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : سه شنبه 12 تير 1397     |     کد : 255

در راستای ادامه اجرای طرح جامع خدماتی"گوزل تبریزیم" ، انجام می گیرد:

طرح ساماندهی باکسهای زباله در سطح شهر تبریز


در راستای اجرای طرح جامع خدماتی "گوزل تبریزیم" درحوزه معاونت خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز ، کلیه باکسهای زباله سطح شهر تبریز ساماندهی میشوند.
به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی ستاد معاونت خدمات شهری، مسعود برزگرجلالی معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز با ذکر این خبر، گفت: در راستای اجرای طرح جامع خدماتی "گوزل تبریزیم" در شهرداری تبریز و افزایش بیش از پیش زیبائی بصری و از بین بردن نازیبائیهای حاصل از استقرار باکسهای زباله در موقعیت های نامناسب، طرح ساماندهی این باکسها در دستور کار برنامه های حوزه معاونت خدمات شهری قرار گرفته است.
وی، با اشاره به اینکه اجرای این طرح در راستای ارائه خدمات بهتر به همشهریان عزیز انجام می گیرد، افزود: باکسهای زباله در برخی مناطق و خیابانها و نیز تقاطع ها بصورت پراکنده و نامناسب جایگذاری شده بودند که نازیبائی بصری ویژه ای ایجاد کرده بودند که در طرح ساماندهی جدید سعی شده این باکسها زیر نظر کارشناسان حوزه معاونت خدمات شهری و سازمان مدیریت پسماند بصورت فنی و در محلی مناسب جایگذاری شوند .
معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز،خاطر نشان کرد: در  این طرح محل های مناسبی برای استقرار باکسها در نظر گرفته شده و محل قرار گرفتن آنها نیز به صورت اصولی و فنی و نیز یکسان طراحی و ایجاد می شود که این امر از پراکندگی باکسها و قرار گرفتن آنها در موقعیت های نامناسب جلوگیری خواهد کرد.
برزگرجلالی همچنین از شستشوی مرتب و رنگ آمیزی تؤامان باکسهای زباله همزمان با اجرای طرح ساماندهی باکسها ، خبر داد و بر ادامه اجرای این طرح تا رسیدن به وضعیت ایده آل تاکید کرد.
 
 
 


وحید امامی کیا
 
 اسلایدر