شهردار و معاون

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQc8-thzwus39_LH0j_MtyimXbpnCnlgv6TU5ZAIEXtuamK59N8YQ
دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : پنجشنبه 7 تير 1397     |     کد : 254

در راستای تبادل افکار و بررسی مشکلات حوزه خدمات شهری در مناطق دهگانه شهرداری تبریز، انجام گرفت:

جلسه هم اندیشی و هماهنگی معاونت خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز با شهرداران مناطق

در راستای تبادل افکار و بررسی مشکلات حوزه خدمات شهری در مناطق دهگانه شهرداری تبریز ، مسعود برزگرجلالی معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز به همراه مدیران و کارشناسان ستاد معاونت خدمات شهری با شهرداران مناطق دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی  و امورفرهنگی معاونت خدمات شهری، در این دیدارها که در محل دفتر شهرداران مناطق دهگانه صورت گرفت،  معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز ضمن تشکر از تلاشها و حمایتهای شهرداران  از برنامه های حوزه معاونت خدمات شهری، استفاده از نظرات و ایده های آنان در این زمینه را مورد تاکید قرار داد و تبادل افکار و هماهنگی بیشتر طرفین را موجب همسوئی و هم افزائی در جهت حل سریع مشکلات مردم و پیشبرد برنامه های مورد نظر دانست .
برزگرجلالی، شهرداران مناطق را خادمین صف اول شهرداری تبریزعنوان و خاطرنشان کرد: هریک از شهرداران مناطق دهگانه شهرداری تبریز در صف اول حل مشکلات شهر و شهروندان قراردارند و تمامی معاونت های شهرداری تبریز نیز بایستی حمایت و پشتیبانی لازم را در این زمینه به عمل آورند.
وی، با بیان اینکه خدمات شهری ویترین شهر است و تغییر نگرش در این حوزه لازم است بر تجهیز و حمایت بیشتر شهرداران مناطق ازحوزه های خدمات شهری تاکید و آمادگی ستاد معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز را برای هرگونه همکاری و پشتیبانی لازم در این زمینه اعلام کرد.
معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز، افزود: هر منطقه شهرداری تبریز از لحاظ فرهنگی و اجتماعی دارای ویژگیهای خاص خود است که بایستی متناسب یا این ویژگیها در حوزه های مختلف به ویژه در بخش خدمات شهری برنامه ریزی و خدمات لازم ارائه گردد.
برزگرجلالی، همچنین در این دیدارها با اشاره به اجرای نخستین بار سیاست "ناحیه محوری" در شهرداری تبریز و مزایایی که در این طرح لحاظ شده است، خاطر نشان کرد: در طرح "ناحیه محوری " وظایف بین مسئولین حوزه خدمات شهری تقسیم و اختیارات مسئولین نواحی افزایش یافته و با تجهیز نواحی به اکیپهای نقاشی، جوشکاری، برق، آسفالت ، بنائی و نیز واحدهای تشخیص مزاحمت و سدمعبر موارد خدماتی مستقیما توسط خود نواحی و در کمترین زمان ممکن حل می شود که در این زمینه نیز حمایت مدیران مناطق باعث استقرار خوب این سیستم و در نتیجه حل سریع مشکلات و رضایتمندی شهروندان خواهد شد.
برزگرجلالی، همچنین با اشاره به ارزیابی های ماهانه ستاد معاونت خدمات شهری از مناطق، افزود: برای استقرار کامل سیاست "ناحیه محوری"  در شهرداری تبریز و حل سریع موارد خدماتی موجود در سطح شهر چک لیستهایی از طرف معاونت خدمات شهری مرکز آماده و براساس آن حوزه های خدمات شهری مناطق بطور ماهانه مورد ارزیابی قرار می گیرد و نواحی موفق معرفی و مورد تشویق قرار گرفته و در خصوص کم کاری نواحی نیز تذکرات و اصلاحات لازم انجام می گیرد.

      
    
           
          
    
    

  


وحید امامی کیا
 
 اسلایدر