شهردار و معاون

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQc8-thzwus39_LH0j_MtyimXbpnCnlgv6TU5ZAIEXtuamK59N8YQ
دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : پنجشنبه 3 خرداد 1397     |     کد : 250

در آستانه بهره برداری از بازار خودرو مایان، صورت گرفت:

بازدید معاون خدمات شهری شهردار تبریز از بازار خودرو مایان

مسعود برزگر جلالی  معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز ، ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان میادین وشهرداران مناطق 6 و 10 شهرداری کلانشهر تبریز به اتفاق از بازار خودرو مایان بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی ستاد معاونت خدمات شهری به نقل از شهریار ، در این بازدید اقدامات و عملیات انجام یافته در خصوص ایجاد محلی مناسب برای بازار خودروی تبریز مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و مقرر شد با تسهیل در امر آماده سازی محل جدید، مقدمات انتقال هفته بازار خودرو از محل فعلی خود در سبزه میدان به محل جدیدش در جاده مایان در اسرع وقت صورت پذیرد.

مسعود بزرگر جلالی معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز،  در این بازدید  ضمن تشکر از تلاشهای سرپرست سازمان میادین وساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز به خاطر اهتمام ویژه وی برای احداث سریع بازارچه جدید خودرو در تبریز، احداث این بازارچه را اقدامی شایسته و موثر در راستای زیباسازی چهره شهری و ساماندهی خرید و فروش خودرو به صورت منسجم و مدیریت شده دانست.

وی با اشاره به مشکلات ترافیکی و آلودگی های بصری و محیطی ناشی از تجمع مشاغل مزاحم در سطح شهر، گفت: به علت تردد بالا و ترافیک بیش از حد در شهر،  خیابان های کلانشهر تبریز ظرفیت تحمل توقف های دوبله و سوبله را ندارد لذا ضرورت انتقال مشاغل مزاحم به شهرک های تخصصی بیش از پیش و به صورت اضطراری احساس می شود.

محمدی، سرپرست سازمان میادین نیز درجریان این بازدید،  گفت:  با  ادامه فعالیت بازار خودرو در محل جدید امید     می رود خدمات ارزنده ای در خور شأن مردم تبریز و مهمانان عزیزی که از شهرهای مجاور جهت خرید وفروش خودرو 
مراجعت می نمایند ارائه گردد.  
وحید امامی کیا
 
 اسلایدر