شهردار و معاون

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQc8-thzwus39_LH0j_MtyimXbpnCnlgv6TU5ZAIEXtuamK59N8YQ
دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : يکشنبه 9 ارديبهشت 1397     |     کد : 247

در پی بارش سیل آسای باران در تبریز:

قدردانی معاون عمرانی استانداری آذربایجانشرقی از تدابیر و زحمات عوامل حوزه خدمات شهری شهرداری تبریز

همزمان با بارش شدید باران در سطح شهر تبریز، معاون عمرانی استانداری آذربایجانشرقی از تدابیر و زحمات کلیه  نیروهای حوزه معاونت خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز و سرعت عمل این عزیزان در حل مشکلات ناشی از بارندگی قدردانی به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی ستاد معاونت خدمات شهری ، مهندس صادق پورمهدی در گفتگو با شبکه استانی سهند، با اشاره به بارندگی سیل آسای اخیر در شهر تبریز و بروز برخی از مشکلات ، از تدابیر به موقع و زحمات تمام عوامل زحمتکش حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز در رفع فوری مشکلات به وجود آمده قدردانی کرد.

بنابراین گزارش، عصر دیروز کلانشهر تبریز شاهد بارش شدید باران بود که موجب بروز مشکلاتی در برخی از نقاط شهر گردید  که با حضور به موقع نیروهای حوزه معاونت خدمات شهری و تلاش شایسته این عزیزان  مشکلات به وجود آمده در کوتاه ترین زمان ممکن رفع گردید.

از سوی دیگر بر اساس اعلام کارشناسان، تدابیر اتخاذ شده از سوی حوزه معاونت خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز به ویژه اجرای طرح "گوزل تبریزیم" در لایروبی آبروهای شهری، حذف موانع فیزیکی، پل های زائد و ... در سطح شهر در کاهش میزان خسارت بارش اخیر و آبگرفتگی های آبروها  موثر بوده است.

بر این اساس، در این طرح حدود 10 هزار پل زائد و غیرضروری در سطح شهر جمع آوری شده و این طرح همچنان ادامه خواهد داشت.
وحید امامی کیا
 
 اسلایدر