شهردار و معاون

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQc8-thzwus39_LH0j_MtyimXbpnCnlgv6TU5ZAIEXtuamK59N8YQ
دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397     |     کد : 245

همزمان با رویداد تبریز 2018 :

"گوزل تبریزیم" طرح گسترده خدماتی برای تحول بصری تبریز

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی معاونت خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز به نقل از شهریارنیوز، شهرداری تبریز با توجه جدی و استعانت به تجربیات مدیران خود توانست با تسریع اجرای طرح های مختلف به خصوص طرح های خدماتی در قالب "گوزل تبریزیم" حذف زواید بصری و در نهایت زیباسازی  فضای عمومی تبریز را برای برگزاری مراسم افتتاحیه رویداد تبریز 2018 با حضور رییس جمهور آماده کند.

تلاش شهرداری برای توسعه زیر ساخت های صنعت گردشگری در راستای انتخاب این شهر به عنوان پایتخت گردشگری کشور های اسلامی در سال 2018 از اجرای پروژه های عمرانی - فرهنگی گرفته تا پروژه های خدماتی از یک سال اخیر نمود چشمگیر داشته است.

حذف بیش از 8 هزار پل غیر ضروری، حذف و ساماندهی صندوق های صدقات و ارگان های خدمات رسان، نورپردازی شهری از ابنیه ها گرفته تا روفوژ معابر، ساماندهی دست فروشان و معضل سد معبر و احداث سرویس های بهداشتی عمومی در تحول بصری تبریز نقش اساسی داشته است.

از بعد فرهنگی اگر نگاه کنیم امروز شهر تبریز در مسیری جدید برای معرفی این دارایی های کهن و نوین خود، از تمام نیروهای دلسوز، خوش فکر و فرهنگ مدار خود بهره گرفته و خدمت رسانی فرهنگی به شهروندان و مهمانان خود را به جشن نشسته است.

شهرداری تبریز همت جمعی تمامی مردم و تلاشگران شهر را برای استقبال و برگزاری شایسته برنامه های سال 2018 و استمرار سربلندی شهرمان به کار بسته است.

برگزاری دوره های مختلف جشنواره های فرهنگی در تبریز طی یک سال اخیر نیز شکل بین المللی به خود گرفته و اقدامات بسیار تاثیرگذار در فرهنگ شهرنشینی که نشاط اجتماعی را نیز در جامعه افزایش داده و سر آغازی برای رشد صنعت گردشگری تبریز در سال های آتی است.
وحید امامی کیا
 
 اسلایدر