شهردار و معاون

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQc8-thzwus39_LH0j_MtyimXbpnCnlgv6TU5ZAIEXtuamK59N8YQ
دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : دوشنبه 3 ارديبهشت 1397     |     کد : 244

معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز:

در سیستم "ناحیه محوری" مسئولین نواحی اختیارات ویژه ای در مدیریت حوزه خود دارند/ وظیفه اساسی مسئولین نواحی در چهار مورد مهم

معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز با اشاره به آغاز اجرای سیاست "ناحیه محوری" در شهرداری تبریز، بر وظیفه اساسی مسئولین نواحی مناطق دهگانه در چهار مورد مهم تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی ستاد معاونت خدمات شهری ، مسعود برزگرجلالی معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز با تاکید بر این امر، گفت: در سیستم ناحیه محوری مسئولین نواحی دارای اختیارات ویژه ای در برنامه ریزی،هماهنگی و مدیریت حوزه خود و نیز حل مشکلات خدماتی دارند که در چهار مورد وظیفه اساسی تری دارند.

وی افزود: : رفع موارد خطرآفرين براي شهروندان از معابر عمومي ، حذف نازيبايي هاي بصري ، آزاد كردن معابر و پياده روها از هرگونه سد معبر مغازه ها و مصالح ساختماني ناشي از ساخت و سازها ، رسيدگي سريعتر به مشكلات خدماتي و درخواستهاي شهروندان از وظایف اساسی مسئولین نواحی در سیستم "ناحیه محوری" است .

برزگر جلالی ، خاطرنشان کرد طرح "ناحیه محوری" برای اولین بار است که در شهرداری تبریز اجرا می شود که با استقرار کامل این سیستم در حوزه خدمات شهری شاهد تحول چشمگیر در بخش خدمات رسانی به مردم شریف و فهیم تبریز بوده و گام مؤثری در جهت توسعه پایدار شهری برداشته می شود. وحید امامی کیا
 
 اسلایدر