شهردار و معاون

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQc8-thzwus39_LH0j_MtyimXbpnCnlgv6TU5ZAIEXtuamK59N8YQ
دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : سه شنبه 28 فروردين 1397     |     کد : 242

همزمان با آغاز اجرای سیاست "ناحیه محوری" در حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز :

بازدید میدانی از سطح شهرداری منطقه 2 و توجیه عوامل خدماتی این حوزه

همزمان با آغاز اجرای سیاست "ناحیه محوری" در حوزه معاونت خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز و جهت توجیه کامل این طرح برای همکاران  و عوامل خدماتی این حوزه، یک دوره بازدید میدانی از سطح شهرداری منطقه 2 تبریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی ستاد معاونت خدمات شهری، در این بازدید میدانی که با حضور مسعود برزگرجلالی معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز و تیم کارشناسی این معاونت انجام گرفت سطح حوزه شهرداری منطقه 2 مورد بازدید قرار گرفته و از نزدیک موارد مربوط به طرح "ناحیه محوری" بطور کامل به معاون خدمات منطقه و نیز مسئولین نواحی توضیح داده شد .

بنابراین گزارش، در این بازدید میدانی تیم بازدید کننده بدون استفاده از ماشین و بصورت پیاده مسیرهای منتهی به  شهرداری منطقه 2  را مورد بازدید قرار داده و از نزدیک مواردی که برای اجرای موفقیت آمیز این طرح ضروری بود را به مسئولین مربوطه متذکر شدند .

برپایه همین گزارش، در این برنامه بازدید مسیرهای منتهی به این منطقه از جمله بلوار دکترحسابی،میرداماد،  راهنمایی، دروازه تهران، خیابان استاد معین،عابد تبریزی، ویلاشهر،سهند، فردوس، یاغچیان(خیابانهای نور، قائم و ...)، گلگشت، دانشگاه، آبرسان، بلوار جام جم، شهرک پرواز، گلشهر و خیابان آبیاری مورد بازدید کلی قرار گرفت.

لازم به ذکر است طرح "ناحیه محوری" اولین بار است که در حوزه معاونت خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز اجرا می شود و با اجرای صحیح آن شاهد تحولی شگرف در امر خدمات رسانی  به مردم شریف و فهیم تبریز و پاسخگوئی مناسب به خواسته های به حق آنان و نیز حل سریع مشکلات شهری خواهیم بود.


.وحید امامی کیا
 
 اسلایدر