شهردار و معاون


 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
  آمار سايت
امروز : 61
ديروز : 230
ماه : 0
سال جاری : 0
كل : 225613
 
تاریخ : سه شنبه 28 فروردين 1397     |     کد : 242

همزمان با آغاز اجرای سیاست "ناحیه محوری" در حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز :

بازدید میدانی از سطح شهرداری منطقه 2 و توجیه عوامل خدماتی این حوزه

همزمان با آغاز اجرای سیاست "ناحیه محوری" در حوزه معاونت خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز و جهت توجیه کامل این طرح برای همکاران  و عوامل خدماتی این حوزه، یک دوره بازدید میدانی از سطح شهرداری منطقه 2 تبریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی ستاد معاونت خدمات شهری، در این بازدید میدانی که با حضور مسعود برزگرجلالی معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز و تیم کارشناسی این معاونت انجام گرفت سطح حوزه شهرداری منطقه 2 مورد بازدید قرار گرفته و از نزدیک موارد مربوط به طرح "ناحیه محوری" بطور کامل به معاون خدمات منطقه و نیز مسئولین نواحی توضیح داده شد .

بنابراین گزارش، در این بازدید میدانی تیم بازدید کننده بدون استفاده از ماشین و بصورت پیاده مسیرهای منتهی به  شهرداری منطقه 2  را مورد بازدید قرار داده و از نزدیک مواردی که برای اجرای موفقیت آمیز این طرح ضروری بود را به مسئولین مربوطه متذکر شدند .

برپایه همین گزارش، در این برنامه بازدید مسیرهای منتهی به این منطقه از جمله بلوار دکترحسابی،میرداماد،  راهنمایی، دروازه تهران، خیابان استاد معین،عابد تبریزی، ویلاشهر،سهند، فردوس، یاغچیان(خیابانهای نور، قائم و ...)، گلگشت، دانشگاه، آبرسان، بلوار جام جم، شهرک پرواز، گلشهر و خیابان آبیاری مورد بازدید کلی قرار گرفت.

لازم به ذکر است طرح "ناحیه محوری" اولین بار است که در حوزه معاونت خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز اجرا می شود و با اجرای صحیح آن شاهد تحولی شگرف در امر خدمات رسانی  به مردم شریف و فهیم تبریز و پاسخگوئی مناسب به خواسته های به حق آنان و نیز حل سریع مشکلات شهری خواهیم بود.


.وحید امامی کیا
نوشته شده در   سه شنبه 28 فروردين 1397  ساعت  16   توسط   وحید امامی کیا    تعداد بازدید  52
ویرایش شده در سه شنبه 28 فروردين 1397 ساعت 17 توسط وحید امامی کیا
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :
 
 
 
 
 اسلایدر